Neesi lietotājs??
Reģistrējies

Articles

Raksti
»
5 fakti, ko tu nezināji par vīrieša masturbēšanu
Other user articles

5 fakti, ko tu nezināji par vīrieša masturbēšanu

13/03/2020 11:02
[b]Kad masturbēšana ir droša, bet kad tā jau apdraud veselību? Saskaņā ar ekspertiem, katrs vesels vīrietis masturbē. Un tas ir normāli, jo lielisks veids, kā noņemt stresu un aizkaitinātību. Lai nu kā, ir lietas, kas tev būtu jāzina par masturbēšanu.[/b]

[b]1. Fenomens par “nepareizu masturbēšanu” neeksistē.[/b]

Bieži vien stiprais dzimums vēlas zināt, vai veids, kā viņi masturbē ir pareizi? Lai nu kā, eskperti negrib nolikt robežas tajā, kas ir pareizi un kas nav, jo katram vīrietim ir sava pieeja un viedoklis par to.
[b]
2. Maturbēšana ir droša, bet ne vienmēr[/b]

Pretēji normālam seksam, nav iespējams noķert kādu seksuāli transmisīvo slimību. Lai nu kā, tas nenozīmē, ka masturbēšana ir 100% droša. Parāk bieža masturbēšana var novest pie locekļa ādas bojājumiem.

Papildu, pastāv risks bojāt urīnizvadkanālu. Dēļ kā urīna izvadīšana kļūst neregulāra un sāpīga. Ļoti retos gadījumos, nākas urinēt sēdus.

Vēl retāk, bet gadās, bieža masturbēšana var novest pie priekšādas plaisas. Šādā gadījumā ir nepieciešama medicīniskā palīdzība, pat ķirurģiska iejaukšanās.

[b]3. Masturbēšana var uzlabot, bet tikpat labi izjaukt attiecības.[/b]

Vīrieša masturbēšana var uzlabot seksuālo dzīvi. Pašapmierināšanās, palīdz vīrietim izprast savas vēlmes un tādējādi uzlabojot seksuālo dzīvi ar partneri. Masturbēšana palīdz izprast brīdi, kad tuvojas orgasms, kas palīdz novērst priekšlaicīgu ejakulāciju.

Bet visvairāk, masturbēšana palīdz noņemt stresu un spriedzi. Tāpat, masturbēšana palīdz izlīdzināt seksuālās vēlmes, jo kā mēs zinām, vīriešiem tās ir biežāk.

Lai nu kā, masturbēšana veicina atkarību, un samazina vēlmi nodarboties ar seksu, ar pretējo dzimumu.

[b]4. Masturbēšana un seksuālā disfunkcija[/b]

Eksperti brīdina, ka bieža masturbēšana var ietekmēt seksu ar partneri. Var būt grūtāk sasniegt ejakulāciju vai pat vispār neiespējami. Ir jāsaprot, ka sekss ar sievieti var kļūt notrullinātāks, un sajūtas var nebūt vairs tik asas un iespējams, pat var rasties nespēja sasniegt orgasmu.

[b]5. Masturbēšana var palielināt prostatas vēža risku. [/b]

Starp masturbāciju un prostatas vēzi ir tiešā saikne. Prostatas vēža risks parasti ir aktuāls vecāka gada gājuma vīriešiem. Lai nu kā, bieža masturbācija jaunībā, var novest pie priekšlaicīga prostatas vēža saasinājuma.

[apic=d273e5e1dd60c.jpg][/apic]

[b]Sekojiet mums FB lapā [/b]Officiālais ClubX.lv blogs


[b]Populārākie iepazīšanās portāli internetā [/b]Mergina
...