Neesi lietotājs??
Reģistrējies

Articles

Raksti
»
8 lietas, kas parastu seksu padara par lielisku
Other user articles

8 lietas, kas parastu seksu padara par lielisku

1/11/2019 15:40
[b]Daži uzskata, ka paviršs seks ir labāks, nekā nekāds sekss. Protams, šo ideju var atbalstīt, bet mums ir vairāki ieteikumi, kā tomēr seksu uzlabot.[/b]
[b]
Ķīmija.[/b] Šī ir iespējams, svarīgākā lieta seksā. Sekss bez jūtām nav iespējams.

[b]Pārliecība.[/b] Dīvaini ir tikai tad, ja pats sev neuzticies. Ja cilvēki seksa laikā smejas par dīvainām skaņām, tas ir pilnīgi dabīgi, un tā ir ļoti intīma lieta, kas tikai tuvina pāri.

[b]Rūpes par partnera baudu[/b]. Skaidrs, ka cilvēks jūt, kad viņa partneris seksā domā tikai par savu apmierinājumu, un līdz ko tas notiek, pazūd noskaņojums un uzbudinājums. Ja jums ar partneri ir svarīgi sniegt viens otram baudu, ar to pilnīgi pietiek lieliskam seksam, neakarīgi no savām prasmēm un tehnikas, ko pielietojat.

[b]Priekšspēle. [/b]Daudziem pats ceļojums ir svarīgāks, kā galamērķis. Attiecīgi, jo garāka priekšspēle, jo lielāks uzbudinājums, un šāda veida sekss ir daudz kaislīgāks.

[b]Jauninājumi.[/b] Protams, tas nenotiek katru reizi, bet gadās, kad atklāj kaut ko jaunu priekš sevis. Neatkarīgi no tā, vai mēģinat kaut ko jaunu kopā , vai partneris piedāvā uzfrišināt attiecības, galvenais – ir vēlme pamēģināt un piedot asumu.

[b]Partneris, kas rada zosādu. [/b]Tam jānotiek dabiski. Ir ļoti svarīgi, ka partneris tevi uzrunā ne tikai emocionāli, bet arī fiziski. Dažkārt ir ļoti svarīgi, ka blakus ir cilvēks, kas tevi padara traku, nevis nogurdina ar iekdienas rutīnu.

[b]Zvēriska kaisle.[/b] Šādu seksu mēs parasti redzam filmās. Sekss ir kaislīgs, traks un pasakaini skaists. Šāds sekss atstāj bez vārdiem jebkuru pāri.

[b]Vienkārša un viegla komunikācija.[/b] Neatkarīgi no tā, tiekaties katru dienu, vai reizi gadā, ir svarīgi, viegla komunikācija. Tas ir svarīgi, lai seksā nav jāskaidro, kas un kā jādara. Protams, dažkārt ir nepieciešamas ierādes, bet vislabākais sekss ir spontānais sekss.

[apic=944938dc342d6.jpg][/apic]
[b]Sekojiet mums FB lapā [/b]Officiālais ClubX.lv blogs

Instagram: @clubxlatvija @latvijaclubx
Atslēgvārdi: Sekss, Labakssekss, Uzlabotseksu
...