Neesi lietotājs??
Reģistrējies

Articles

Raksti
»
Atvērta tipa attiecības
Other user articles

Atvērta tipa attiecības

12/03/2020 16:31
[b]Atvērto attiecību pamatprincips ir attiecības ar vienu partneri, bet tai pat laikā tiekoties arī ar citu personu. Tas var sevī ietvert dažāda veida draudzības un svingeru būšanu. Galvenais motīvs ir baudas meklējumi, vai vēlme izprast sevi vai partneri, ar kuru ir atvērtās attiecības.[/b]

Ja sākotnēji tas var šķist kā krāpšanas attaisnošana, tas ir tālu no patiesības. Šāda veida attiecības var atrisināt daudzas radušās problēmas, vai atrisināt vienu galveno.

Noteikti pirms šāda lēmuma, izrunājiet to ar savu partneri. Pastāstiet partnerei, kāpēc Jūs to gribat darīt. Ja jūs alkstat pēc seksa ar citu personu, tas arī ir pilnīgi normāli, bet tev par savām vēlmēm ir jāinformē otrā pusīte. Ideāli, ja abas puses vēlās pamēģināt kaut ko citādāku, iegūt jaunu seksuālo pieredzi. Ir daudz pāru, kas meklē citus svingam, vai pāru maiņai, un ir ļoti laimīgi ar savu izvēli.

Taisnību sakot, sievietes šajā ziņā ir daudz atvērtākas (vadoties pēc veiktajām aptaujām). Ja iepriekš ar partneri par to neesat runājuši, šāda komunikācija varētu šķist nepatīkama un sāpīga. Dažkārt, ir vērts pamēģināt kaut ko jaunu ar savu partneri, pirms izteikt piedāvājumu.

Ja partneris/e izsaka šādu piedāvājumu, nevaino viņu vai sevi. Vainošana neatrisinās problēmas. Ja kādu patiešām mīli, ieklausies , un to izrunājiet, jo iespējams šī ideja patiks arī tev.

Lai nu kā, ja izvēlies par labu atvērtām attiecībām – uzstādi robežas. Piemērām, tu neved mājās savu mīļāko, vai visās aktivitātēs piedalaties kopā, un bez draugiem un radiem. Nedomājiet, ka šādas attiecības ir par kļūšanu pieaugušiem. Ņemiet vērā, ka agri vai vēlu, kāda no pusītēm tiks sāpināta. Ja neesi pārliecināts vai tu to vēlies, vai vajag, ja mīli savu otro pusīti, neiznīcini to, kas jums ir. Lai nu kā, pieredze, ko iegūsti ar citiem, palīdz patiesi iemīlēt sev vistuvāko, kas atrodas blakus, par spīti visam. Galvenais, esat atvērti viens pret otru!

[apic=ea2e51ab80a25.jpg][/apic]

[b]Sekojiet mums FB lapā [/b]Officiālais ClubX.lv blogs


[b]Populārākie iepazīšanās portāli internetā [/b]Mergina
...