Neesi lietotājs??
Reģistrējies

Articles

Raksti
»
Atzīties vai noklusēt sānsoli?
Other user articles

Atzīties vai noklusēt sānsoli?

9/07/2019 14:50
[b]Pirmais variants – atzīšanās[/b]
Iemesli izdarītajam var būt visdažādākie, un visi kā viens paliek tikai un vienīgi tavā ziņā jeb vienkāršiem vārdiem runājot – uz tavas sirdsapziņas... Jā, un tieši sirdsapziņa ir tā, kas visbiežāk liek atzīties izdarītajā – pateikt savai otrai pusītei, ka esi viņu piekrāpusi. Jo dzīvot ar melno nastu uz sirds var, bet nereti tas ir grūti un ar katru dienu kļūst arvien grūtāk. Šī melu sajūta sāk grauzt no iekšpuses – lēni, bet mērķtiecīgi. Un tad pienāk brīdis, kad esi gatava atzīties, lai gan saproti, ka sekas šādā situācijā nav prognozējamas. Nekad nav iespējams precīzi paredzēt, kā otrs cilvēks reaģēs uz šādu atzīšanos, jo tā ir pieskaitāma pie dzīves krīzes situācijām un nereti pat pašam cilvēkam nav zināms, kā viņš tādas uztver.

Atzīšanās variantam kā izejai no krāpšanas situācijas ir trīs pamatoti iemesli, kurus vērts ņemt vērā. [i]Pirmais [/i]– ļoti iespējams (un dzīvē tā arī visbiežāk notiek), ka tava krāpšana agrāk vai vēlāk tāpat nāks gaismā. [i]Otrais[/i] – ja nesaņemsi piedošanu no savas otras pusītes, tad jūsu attiecībās pazudīs kaut kas īsts. Tu vari tēlot, ka viss ir kārtībā un viss ir kā parasti, bet iekšēji vienmēr būs sajūta, ka tā nav, jo tas vienkārši nav iespējams – krāpšana maina attiecības. Un trešais iemesls ir gaužām vienkāršs – arī vislielākais melis atzīs, ka melošanai ir nejauka pēcgarša, turklāt – jo lielāki meli, jo spēcīgāka ir šī nepatīkamā sajūta pēc tam.
Ja esi izlēmusi atzīties savam vīrietim par sānsoli, tad ir lietas, ko vērts ņemt vērā un būt tām gatavai. Pirmkārt, uz piedošanu ir tikai viens solis – uzņemties visu vainu uz sevi. Ja arī tev šķiet – „būtu viņš bijis mīļāks un vairāk izrādījis, ka esmu viņam nozīmīga, tad es nekad...”, paturi šīs pārdomas pie sevis. Ja tik tiešām vēlies saņemt piedošanu, tad sauc izdarīto par savu lielāko kļūdu un vaino vienīgi pati sevi. Esi gatava dusmām, jo tādas, visticamāk, būs.


[b]Otrais variants – noklusēšana[/b]
Šis ir variants, kas pirmajā brīdī lielākajai daļai cilvēku, kas nonākuši attiecīgajā situācijā, šķiet vispievilcīgākais. Kādēļ? Iemeslu tam ir daudz – bailes no atzīšanās sekām, nevēlēšanās sevi parādīt sliktā gaismā, ideja par šo, kā vienkāršāko izeju no situācijas vai gluži vienkārši kauns. Taču kā ir patiesībā? Vai un kādi ir argumenti par labu noklusēšanai? Kādās situācijās šis variants varētu būt labākais? Vai tā ir iespējams glābt attiecības? Mēs centāmies to noskaidrot.

[i]Pirmā situācija[/i], kurā sievietes visbiežāk noklusē izdarīto, – ja tev tavs sānsoļa sakars absolūti neko nenozīmē, tu to uzskati par ārkārtīgi lielu un muļķīgu kļūdu, kas notikusi vien dažādu apstākļu sakritības pēc. Tu esi pārliecināta, ka nekad nekas tāds vairs neatkārtosies, un tieši tādēļ šķiet, ka nav ko savu otro pusīti lieki sāpināt. No vienas puses var teikt – tas, ko viņš nezina, nevar viņu sāpināt, taču no otras puses – vai tu esi pilnīgi pārliecināta, ka viņš to nekad neuzzinās kādā citā veidā? Un kas būs pēc tam? Šīs ir lietas, kuras kārtīgi jāapdomā, pirms pieņem lēmumu noslēpt savu izdarīto uz visiem laikiem.

[i]Otra izplatītākā situācija[/i], kurā sieviete noklusē savu sānsoli attiecībā pret mīļoto, ir tad, ja skaidri zini – otra pusīte ir spējīga tev, tā sakot, atspēlēties pēc principa "kā tu man, tā es tev". Tā ir iespējama rīcība šādā krīzes situācijā, bet nav raksturīga visiem cilvēkiem. Taču, ja jūti vai skaidri zini, ka tavs vīrietis varētu būt uz ko tādu spējīgs, tad – nerausti lauvu aiz ūsām!
[i]
Trešā situācija[/i] – noklusē savu sānsoli, jo pavisam noteikti zini, ka otra pusīte nespēs pieņemt šo atzīšanos, nespēs piedot un šīs būs jūsu attiecību beigas. Turklāt tu mīli savu vīrieti un nevēlies šīs attiecības zaudēt. Tu esi gatava likt uz spēles savu sānsoli un cerēt, ka viņš to nekad neuzzinās no kādiem citiem avotiem. Taču ņem vērā – šī noklusēšana var ļoti mainīt jūsu attiecības, jo pēc savas būtības tu vairs nespēsi būt tāda pati kā agrāk, lai vai kā censtos.

[apic=5da616fb4e196.jpg][/apic]
[b]Sekojiet mums FB lapā [/b]Officiālais ClubX.lv blogs
Atslēgvārdi: Sānsolis, Krāpšana
...