Neesi lietotājs??
Reģistrējies

Articles

Raksti
»
BDSM, vai tās ir sāpes?
Other user articles

BDSM, vai tās ir sāpes?

7/11/2018 14:48
[b]Parasti, BDSM spēles nav iedomājamas bez asarām, sāpēm un pēdām, ko šīs spēles atstāj. Bet vai tiešām šāda veida izklaide ir saistīta tikai ar sāpēm?[/b]

Tā gan nav!

Šādas spēlītes var būt arī maigas un juteklīgas. BDSM ir lomu spēle, kur viens no partneriem ir dominējošais, bet otrs pakļaujas. Pamēģiniet: Sasien sava mīļotā rokas ar delikātu šalli, un kaislīgi uzdzīvo uz viņa ķermeņa, līdz viņš vairs nespēj noturēties, un orgasmā kliedz.

Nav spiesta lieta, nav nekādu sāpju – tikai bauda. Lai nu kā, ja tu dominē, tu kontrolē viņa orgasmu.

Pat sodīšana, var būt pilnīgi nekaitīga. Uzdevums ir, liegt pieskārienus, neļauj pārāk ātri iegūt orgasmu, neizģērbies pilnīgi kaila, bet biksītes gan nevelc.

BDSM nav tikai ar seksu saistīts. To var projicēt ikdienas aktivitātēs. Kontrolēt partnera padarītos darbus. Tikai pajautājot tev atļauju, aiziet uz tualeti vai dušā. Aizliegt partnerim maksāt rēķinu par kopīgi vakaru restorānā. Tūkstošiem veidu, kā ikdienā dominēt.

Galvenais, neaizmirsti par BDSM svarīgāko nosacījumu – saskaņota vienošanās. Abām pusēm ir jāvienojas, par spēles noteikumiem, un jāsaprot, kas notiek, un var notikt. Pat ja spēle ir pilnībā bez sāpēm, tas nenozīmē, ka var neradīt diskomfortu. Spēles noteikumiem, ir jābūt saprotamiem, un tiem ir jāgādā bauda, gan kā vienai pusei, tā otrai. Un vienmēr izdomājat atkāpšanās vārdu, kurš tiek nosaukts, brīdī, kad tiek pārkāptas kādas robežas.

[apic=a49e5e492d114.jpg][/apic]

[b]Sekojiet mums FB lapā [/b]Officiālais ClubX.lv blogs
Atslēgvārdi: Bdsm, Sekssspēlītes
...