Neesi lietotājs??
Reģistrējies

Articles

Raksti
»
Būt mīļākās lomā
Other user articles

Būt mīļākās lomā

7/12/2018 08:54
[b]Noderīgus ieteikumus un plānu, kā rīkoties, ja attiecībās esi nonākusi mīļākās lomā, sniedz eksperti.[/b]

Piedāvājam rīcības plānu – padomus, ko ņemt vērā ikvienai sievietei, kura saistījusies romantiskās attiecībās ar precētu vīrieti. Ieteikumus apkopojis portāls allwomenstalk.com, konsultējoties ar attiecību eksperti un psiholoģi Mišelu Veineri – Deivisu.

[b]Cieni sevi
[/b]
Pirms izvēlies stāties attiecībās ar jau saistības uzņēmušos vīrieti, izvērtē, vai būsi gatava samierināties ar dalītu uzmanību un rūpēm. Ja apzinies, ka šāda vīrieša rīcība liks tev justies nekomfortabli, cieni sevi un rodi situācijai piemēroto risinājumu, pat tad, ja tas paredz šķiršanos no cilvēka, kurš paguvis iemantot vietu tavā sirdī.

[b]Vai viņš ir gatavs jaunai dzīvei?[/b]

Protams, ir dzirdēti dažnedažādi stāsti par vīriešiem, kuri no tiesas izšķiras no savām sievām un bērnu mātēm, lai veidotu jaunu dzīvi, ar sievieti, kura iemantojusi viņu simpātijas, neraugoties uz laulības noteiktajām saistībām. Tomēr šādus gadījumus krietni biežāk papildina situācijas, kurās vīrieši cenšas dzīvot dubultu dzīvi. Ja nojaut, ka arī tu esi sastapusies ar šādu cilvēku, izvērtē visus upurus, ko tev nāksies nest, saglabājot attiecības, ko vīrietis veido paralēli savai ģimenes dzīvei.

[b]Atceries par ģimeni
[/b]
Saistoties ar jau precētu vīrieti, ņem vērā, ka tavs partneris, visticamāk, ir ne tikai kādas sievietes vīrs, bet arī bērnu tēvs. Ja zini, ka vēlies jūsu attiecības saglabāt, velti laiku un pūles, lai, ja tas iespējams, pēc laika iepazītu viņa atvases un nodibinātu attiecības, nevis pilnībā ignorētu viņa iepriekšējo dzīvi.

[b]Nebaidies sērot
[/b]
Ja esi izlēmusi atteikties no attiecībām, kurās tavs partneris nav bijis brīvs pirms to uzsākšanas, ļauj sev izsērot šo nelaimīgo aizraušanos un nekaunies par to. Mīlestība robežu nepazīst, tāpēc tev nav jājūtas vainīgai par savām jūtām!

[b]Neļauj apkārtējo nosodījumam ietekmēt savu lēmumu
[/b]
Gadījumā, ja tomēr vēlies turpināt attiecības ar jau precētu vīrieti, neļauj apkārtējo nosodījumam kavēt tevi no tavas dzīves dzīvošanas! Atbildība par lēmumu šķirt esošo laulību, lai veidotu jaunas attiecības, ir jāuzņemas vīrietim, turklāt jūsu privātā dzīve nudien nav neviena darīšana!
[b]
Saglabā modrību[/b]

Ņem vērā, ka attiecības esi izveidojusi ar vīrieti, kurš ir bijis spējīgs spert sānsoli savās agrākajās attiecībās. Iespējams, tā nav bijusi vienīgā reize viņa mūžā, tāpēc izvērtē, vai partneris patiesi ir tāds cilvēks, par kādu tu viņu uzskati.

[b]Greizsirdība[/b]

Attiecībās ar jau aizņemtu vīrieti, ļoti iespējams, jutīsi greizsirdību. Diemžēl saistības, kurās vienam no partneriem ir divas otrās pusītes, paredz šādu izjūtu amplitūdu, tāpēc izvērtē, vai esi gatava to piedzīvot!
[b]
Nezaudē kontroli pār savu dzīvi[/b]

Atceries, ka vien tev ir iespēja ietekmēt savu dzīvi – cilvēki, kas mums ir apkārt, mūsu ikdienā atrodas vien mūsu vēlmes dēļ. Ja jūti, ka attiecības ar jau precētu vīrieti ir bez perspektīvas un jūsu nākotne, visticamāk, būs tāda pati kā šodien – ar slapstīšanos, noklusēšanu un nozagtiem kopīgi pavadītā laika mirkļiem -, apdomā, vai patiešām vēlies dzīvot šādu dzīvi!

[apic=7a4ceb08741e9.jpg][/apic]

[b]Sekojiet mums FB lapā [/b]Officiālais ClubX.lv blogs


Avots:viņa
Atslēgvārdi: Mīļākā, Būtmīļākai
...