Neesi lietotājs??
Reģistrējies

Articles

Raksti
»
Erotiskā pēdu masāža
Other user articles

Erotiskā pēdu masāža

31/07/2019 17:18
[b]Mūsu ķermenis ir pilns ar jutīgām vietām, kurām pareizi pieskaroties var gūt neaizmirstamu baudu. Ne velti ir uzskats, ka ar darbībām var pateikt vairāk kā ar vārdiem. Šajā gadījumā, uzsvars būs uz pieskārieniem. Ir cilvēki, kas lasa dažādu literatūru, lai apgūtu pareizu masāžas tehniku, tomēr pats svarīgākais, lai tas nāktu no sirds. Lūk, dažas kustības, kas sniegs neaizmirstamu baudu.[/b]

Erotiskā masāža ir svarīga, romantikas, kaisles un laba grastāvokļa saglabāšanai. Nopērc kādu masāžas eļļu, kas padarīs visu proces vēl baudāmāku. Nav obligāti jābūt pilna ķermeņa masāžai, pietiek, piemērām, ar kāju masāžu. To veicot, neaizmirsti par skūpstiem, glāstiem, pakālujot ķermeni.

Kāju masāža ir lieliska galvassāpju ārstēšanai. Lēnām, maigi masē pēdu apakšu un neaizmirsti par īkšķi. Centies to darīt pilnīgā klusumā, lieki nerunājot un aizmirstot par visu notiekošo.

Jāņem vērā, ka pēdu masāža nepārvērtīsies kaislīgā seksā, jo partneris/e būs pilnībā atslābis/usi. Toties tas var būt labs iesākums vakaram, kas vēlāk var arī novest pie kaislīga seksa. Masāža ir ļoti intīms process, kas ne tikai atslābina ķermeni un garu, bet nostiprina arī attiecības.

Senie indieši uzskatīja, ka partneri, viens otram masējot pēdas, uzlabo veselību un izjūt ciešāku saikni. Vēl joprojām pastāv leģenda, ja sieviete grib, lai viņu aprec mīļotais vīrietis, viņai ir jāpamasē viņam pēdas.

[apic=c3dea4a4c3304.jpg][/apic]
[b]Sekojiet mums FB lapā [/b]Officiālais ClubX.lv blogs
Atslēgvārdi: Masāža, Kājumasaža
...