Neesi lietotājs??
Reģistrējies

Articles

Raksti
»
Fakti un ieteikumi BDSM iesācējiem
Other user articles

Fakti un ieteikumi BDSM iesācējiem

26/03/2020 13:40
[b]Pēdējo desmit gadu laikā daudz grāmatas ir publicētas, kas iedrošina sievietes iziet ārpus viņu komforta zonas. Kā vienu no populārākajām grāmatām var nosaukt “Greja piecdesmit nokrāsas”. Tā mudina, izpētīt savas dziļākās fantāzijas, un ļauties it kā škietami aizliegtiem paņēmieniem.[/b]

Ņemot vērā veiktos pētījumus, esam ļoti pārsteigti, cik daudzas sievietes eksperimentē ar vieglo BDSM. Lūk, ieskats tajā, kādus aksesuārus labprāt izmanto BDSM piekritēji.
[b]
Pletne
[/b]
Priekštats par pletnēm ir maldīgs, tas izmanto vieglai kutināšanai, nevis sāpju radīšanai. Pletne simbolizē kontroli, lai partneris, kurš to tur, ieinteresē seksā. Bet tā kā baudai ir jābūt abpusējai, pletne tiek izmantotat maigiem pērieniem, kas domāta kā priekšspēle.

[b]Acu aizsienamie[/b]

Līdzko viena no mūsu maņām pazūd, pārējās kļūst asākas. Saskaņā ar seksologu teikto, vīriešus vairāk uzbudina redzētais, turpretīm sievietes, vairāk izjūt ar citām maņām. Tāpēc, aizsienot acis sievietei, viņas uzbudinājums tikai aug.
[b]
Roku dzelži[/b]

Kad kaisle aug, mēs sagrābjam partnera rokas, cenšoties pārņemt kontroli pār viņu, kas seksu padara vēl kaislīgāku. Tāpēc, lielisks risinājums ir roku dzelži, varēsi pārņemt kontroli, un likt uzbudinājumā kliegt partnerim/ei. Tādējādi, no priekšspēles pāriesiet kaislīgā seksā.

[b]Pāru vibrators[/b]

Neviens ķermenis nespēj sniegt tika augsta līmeņa emocijas, kā vibrators. Pāru vibratori ir radīti sievietēm, bet domāti abu partneru baudai.
[b]
Vaginālās bumbiņas[/b]

Tā ir viena no retajām lietām, kas netikai sniedz baudu, bet ir arī lietderīgas veselībā. Ar šīm bumbiņām tiek stiprināta iegurņa sieniņas, un tās sniedz patīkamu iekšējo vibrāciju, tavam ķermenim kustoties.

[apic=4d0a8f8144e8e.jpg][/apic]


[b]Sekojiet mums FB lapā [/b]Officiālais ClubX.lv blogs


[b]Populārākie iepazīšanās portāli internetā [/b]Mergina
Atslēgvārdi: Bdsm, Seksigi, Seksa, Spēlītes
...