Neesi lietotājs??
Reģistrējies

Articles

Raksti
»
Feng Shui guļamistabā
Other user articles

Feng Shui guļamistabā

11/07/2019 15:33
[b]Droši vien visi esat dzirdējuši par Feng Shui dzīves filozofiju, saskaņā ar kuru dzīve ir harmonijā. Ķīnas iedzīvotājs, seksologs, apgalvo, ka dzīvojot pēc feng shui principa, tas ir – izkārtot telpā esošās lietas pēc noteiktas stratēģijas, seksuālā dzīve kļūs apbrīnojama. Jūs jautāsiet, kā[/b]?

Ne velti, pavasaris ir atdzimšanas, jaunas vēsmas laiks. Iesakām izmēģināt Feng shui. Pat ja neticat šāda veida filozofijai, izmēģināt kaut ko jaunu iedzīvē, nenāk par sliktu. Un jaunas pārmaiņas var atdzīvināt intīmo dzīvi.
[b]
1. Lietus mežs.[/b] Guļamistaba ir vieta, kur uzplaukst mīlestība, kaisle, tāpēc to nedrīkst pārblīvēt ar nevajadzīgiem liekiem priekšmetiem. Īpaša uzmanība ir jāpievērš istabas centram. Tam ir jābūt tukšam, lai cirkulējošai chi enerģijai būtu pietiekami daudz vietas.

[b]2. Klusinātas krāsas.[/b] Kamēr vieni cenšas istabu piepildīt ar košām krāsām, nokrāsojot sienas spilgtas, bet gultas pārvalkus tumšus, citi dod priekšroku pasteļtoņiem, kas veicina nomierinošu efektu, veicinot labu garastāvokli un seksuālu uzbudinājumu.

[b]3. Spogulis guļamistabā.[/b] Lai gan mums vienmēr patīk apbrīnot savu tēlu spoguli, guļamistabā tas nav ieteicams. Tas var pārāk stipri pārņemt ķermeni, neļaujot tā dabiskai izpausmei.

[b]4. Ērta vieta gultai[/b]. Aicinot ciemos viesus, vismazāk jūs gribētu, lai viesi uzturētos jūsu guļamistabā. Tāpēc, svarīgi, lai guļamistaba nebūtu caurstaigājama, lai pietiktu vien vietas izlikt kājas no gultas un ārā pa durvīm. Būtiski, lai gulta nebūtu iepretim logam, jo tas neļauj aktivizēties chi enerģijai, veicinot neuzticību un nemieru.
[b]
5. Ziedi.[/b] Ja vēlaties guļamistabā palielināt seksuālo enerģiju, vienmēr turiet mājās svaigus ziedus. Ja tas nav iespējams, kā variants der arī glezna ar ziediem, vai dabasskatu. Guļamistabā, tas veicina pozitīvu seksuālo enerģiju.
[b]
6. Guļamistabas izkārtojums.[/b] Lai kā arī jūs mīlētu savus draugus, tuviniekus, nekariniet viņu bildes guļamistabā, tas apspiež seksuālo enerģiju. Tas pats attiecas uz dekoratīviem spilveniem un plīša mantiņām.

[apic=1ba640a547f18.jpg][/apic]
[b]Sekojiet mums FB lapā [/b]Officiālais ClubX.lv blogs
Atslēgvārdi: Fengshui, Guļamistabā
...