Neesi lietotājs??
Reģistrējies

Articles

Raksti
»
Gribi uzlabot garīgo? Nodarbojies ar seksu.
Other user articles

Gribi uzlabot garīgo? Nodarbojies ar seksu.

19/05/2022 16:20
[b]Ko sekss nozīmē?

Ko tad īsti sekss nozīmē sievietei? Ko nozīmē vīrietim? Ko tas nozīmē dažādiem vecuma cilvēkiem? Pareizi būtu teikt – sekss dažādiem cilvēkiem, dažādās vecuma grupās nozīmē ko citu. Lai nu kā, ir dažas pamata lietas, kas visiem kopīgas. [/b]

Kad attiecībās ir problēmas, tajās ir arī seksa trūkums. Ir divi primāri iemesli, kāpēc cilvēki nodarbojas ar seksu, 1. lai kaut ko dabūtu, un 2. lai apmainītos ar emocijām. Ja jums ar partneri nesader, piemērām, tu gribi seksu, bet partneris/e – nē, tad ir jāuzdod jautājums, kāpēc tu gribi seksu. Ir vairāki iemesli:

• Paaugstināt pašcieņu
• Noņemt stresu un spriedzi
• Justies mīlētam/ai vai sniegt mīlestību
• Radīt emocionālu saikni
• Justies varenam/ai
• Justies pilnīgam/ai
Un vēl daudzi citi iemesli.

Labākais ko vari darīt, atrast iemeslus tam, kāpēc gribi seksu. Ar šiem iemesliem vari dalīties ar partneri.

[b]Kāpēc sekss mūs dara laimīgus?[/b]

Lai saprastu, kāpēc sekss mūs dara laimīgus, sākotnēji ir jāpalūkojas no bioloģiskā faktora. Ķermenis izdala 4 svarīgus garstāvokļa mainīšanās hormonus: oksitocīnu, dopamīnu, serotonīnu un epinefrīnu.

Analizējot smadzenes, uzbudinājuma laikā, tika konstatēts, ka aktīvi darbojas tas smadzeņu apgabals, kas atbild par emocijām. Tāpat, uzbudinājuma laikā, palielinās sirdsdarbība un erogēno zonu jutīgums. Pamatā, uzbudinoties, ķermenis gatavojas seksam.
Oksitocīns izdalās orgasma laikā. Tas ir “mīlas hormons”, kas seksu padara emocionālu, un palīdz būt tuviem ar partneri.

[b]Pašefektivitāte un komunikācija[/b]

Pašefektivitāte ir spēja sasniegt fizisku un psiholoģisku baudu seksa laikā.
Ir ļoti svarīgi runāt par savām vēlmēm seksā. Par to, kas patīk un kas atgrūž. Izmēģināt nestandarta lomu spēles, un iziet ārpus savas komforta zonas. Sekss kļūs labāks, un attiecīgi, laimes sajūta augs.

[apic=52f1fb4a11b7a.jpg][/apic]

[b]Sekojiet mums FB lapā [/b]Officiālais ClubX.lv blogs

[b]Populārākie iepazīšanās portāli internetā [/b]Mergina
...