Neesi lietotājs??
Reģistrējies

Articles

Raksti
»
Kā ar gadiem mainās vagīna
Other user articles

Kā ar gadiem mainās vagīna

22/06/2022 15:39
[b]Uztraucoties par to, kā gadiem ejot izmainās mūsu ārējais izskats, vai mēs aizdomājamies par to, kas notiek ar mūsu dzimumorgāniem?[/b]

Tāpat, kā viss, kas ir saistīts ar mūsu organismu, arī mūsu dzimumorgāni saskaras ar novecošanas problēmām.

Lai nu kā, aizdomājotie par to, kā vecums ietekmē mūsu dzimumorgānus, šajā gadījumā – vagīnu, ņem vērā, ka tas notiks ar katru.

Galu galā, neviens neizbēgs neapturamo maršu uz priekšu. Palūkojoties uz to, kā vagīna izmainās 20, 30, 40 un vairāk gados, tu zini, ka neesi viena ar šādām problēmām.

[b]Brīdī, kad sāksi izsargāties lietojot pretapaugļošanās tabletes[/b], samazināsies vagīnas dabīgais lubrikants. Jo pretapaugļošanās kavē funkcijas, kas veido lubrikantu.

Redzi, ir hormonālā ekosistēma, un pretapaugļošanās tabetes to ietekmē. Tāpēc, neesi pārsteigta. Lai nu kā, šīs pārmaiņas ir minimālas.

Un vienmēr var ņemt palīgā veikalā nopērkamos lubrikantus, kas ne tikai asistēs, bet arī uzlabos dzimumaktu.

[b]Pēc vairāku gadu matiņu likvidēšanas[/b], kaunuma lūpiņas var mainīt izskatu – atkarībā, no likvidēšanas metodes. Matiņu noņemšana ar lāzeri vai ar vasku var radīt hiperpigmentāciju, vai krāsas izmaiņas, apgabalā, kur likvidēti matiņi.

Parasti, izmaiņas ir minimālas, ja runājam par pigmentāciju, un tas arī neietekmē veselību. Vairāk, tas izpaužas estētiskumā.

Vari pamēģināt dažādas matiņu likvidēšanas metodes, lai saprastu, kas labāk der tavai ādai. Bet arī dabīgs apmatojums nav nekas slikts.
[b]
Grūtniecība un dzemdības[/b], var radīt milzīgas izmaiņas, visam vaginālajam apgabalam. Kā varikozās vēnas uz kaunuma lūpām, kas var parādīties grūtniecības laikā.

Daudzām tās ir nekaitīgas un pēc dzemdībām pazūd, bet ir sievietes kam tš rada diskomfortu uz visu mūžu. Kas līdzīgs kompresijas zeķēm, kad vēnas sāk spiesties uz āru, ir kompresijas apakšveļa.

Daudzas apgalvo, ka pēc dzemdībām vagīna ir kļuvusi nedaudz “brīvāka”. Bet kā gan savādāk, ja veselu cilvēku esi izspiedusi.

Lai atjaunotu vagīnas stingrumu, var mēģināt veikt kēgela vingrinājumus.

[b]Menopauzei sākoties[/b], ķermeni sagaida daudz pārmaiņas. Pirmkārt, tavs kaunuma apmatojums ir mainījies.

Tas kļūst retāks, tāpēc mazāk ko ap viņu ņemties. Var pat izpeldēt kāds sirms mats.

Arī pati vagīna var mainīt izskatu, tā var nedaudz sarauties un kļūt gaišāka. Tas dēļ samazinātā asins pieplūduma.

Un galu galā, tā kļūst sausāka. Tāpēc, ja vēl luste seksam, jāņem palīgā lubrikanti!

[apic=17d759831e90e.jpg][/apic]

[b]Sekojiet mums FB lapā [/b]Officiālais ClubX.lv blogs

[b]Populārākie iepazīšanās portāli internetā [/b]Mergina
...