Neesi lietotājs??
Reģistrējies

Articles

Raksti
»
Kā atpazīt meli?
Other user articles

Kā atpazīt meli?

19/05/2020 12:49
[b]Policija izmanto dažādas tehnikas, lai atkostu meli, bet ir nianses, pēc kurām, katrs var atpazīt cilvēku, kas melo. [/b]

Tātad, kā var noteikt, vai cilvēks tev melo?

[b] Ķermeņa valoda:[/b] fiziskā izpausme diezgan ierobežota un sarežģīta, visas kustības tuvāk sev, izvairīšanās no acu kontakta, rokas nepārtraukti pieskaras mutei, degunam, kaklam un ausīm.
[b] Reakcija:[/b] vainīgais vienmēr aizstāvās, , nevainīgais – dodas uzbrukumā. Melis, sarunā jūtas slims, viņš cenšas novērs galvu ai pat visu ķermeni no personas, ar ko sarunājas. Melis nepārtraukti veido aizsargbarjeru starp sevi un otru personu, piemērām, ar nolūku novietojot grāmatu vai krūzi, vai kādu citu prieksšmetu uz galda.
[b]Emociju pretrunas: [/b]būt pretrunā ar sevi, tas nav normāli, sākotnēji saka vienu, jau nākamajā mirklī pavisam ko citu. Cilvēks ir bez emocijām, piemērām saņemot dāvanu, vai reaģē pārāk vēlu uz to. Sejas izteiksme atšķiras no tā, ko cilvēks saka. Sejas izteiksme ir ļoti ierobežota, smaids ir ļoti nedabisks, piemērām, darbojas tikai mutes muskuļi, ne visa seja.
[b] Vārdi:[/b] Melis, uz tavu jautājumu atbild, ar taviem vārdiem, piemērām, uz jautājumu “Vai tu apēdi pēdējo cepumu?”, viņš atbild “Nē, es neapēdu pēdējo cepumu.” Viltnieks, bieži vien izvairās no melošanas, cenšoties lietot netiešus un divdomīgus vārdus. Melis, lai izteiktu savu viedokli, izmanto pārāk daudz lieku vārdu, un sniedz nevajadzīgu informāciju. Meļi, zjūt diskomfortu, kad iestājas klusuma brīdis. Melis, runā gramatiski nepareizi, teikumi ir bez jēgas, izmētāti. Visā teiktajā ir pārāk daudz humora un sarkasma.

Ja tev ir aizdomas, ka viņš vai viņa melo, strauji nomaini tēmu. Melis, ātri pielāgosies, un bez stresa mierīgi iesaistīsies diskusijā, persona, kas ir nevainīga – apjuks, un gribēs pabeigt iesākto tēmu.

Meļiem, atmiņa ir īsa. Uzmanīgi klausies tajā ko viņi saka, pievērs uzmanību detaļām, un pēc kāda brīža uzjautā par lietu, ko iepriekš tev stāstīja, kas škietami mazāk svarīga. Meļi, neatceras detalizētas lietas, viņi paši apjūk savos melos.

Atpazīt meli ir noderīgi, bet ir jāuzmanās no nevainīgu cilvēku apmelošanas. Pat ja ir simptomi, kas par to liecina, ne vienmēr tas nozīmē patiesību. Jums ir jāsalīdzina, katra kustība, vārdi ar to, kas varētu būt aizdomīgi atšķirīgs.

[apic=9ae174a44e9ef.jpg][/apic]
[b]Sekojiet mums FB lapā [/b]Officiālais ClubX.lv blogs

[b]Populārākie iepazīšanās portāli internetā [/b]Mergina
Atslēgvārdi: Melis, Mele, Melošana, , Atpazīt, Meli
...