Neesi lietotājs??
Reģistrējies

Articles

Raksti
»
Kā būt uzticīgam, ja iepriekš esi krāpis?
Other user articles

Kā būt uzticīgam, ja iepriekš esi krāpis?

7/05/2020 12:17
[b]Kļūdīties ir cilvēcīgi, un diemžēl, dažkārt tiek pieļautas lielas kļūdas. Esot attiecībās, uzticība ir pati par sevi saprotama, un monogāmija ir tās pamats. Lai nu kā, ko darīt, ja pagātnē esi bijis neuzticīgs, un tagad gribi tāds kļūt? Svarīgi, izvairīties no atsevišķām uzvedības iezīmēm un apgūt jaunas, kas var palīdzēt. Atklātība ir attiecību pamats. Krāpšana sākas ar noslēpumiem. [/b]

Situācijās, kad nejauši satiecies ar savu bijušo, vai esi veicis saraksti, svarīgi ir par to informēt partneri, tādējādi, izvairoties no noslēpumiem. Atklātība un godīgums, veicina uzticību.

Zemāk varēsi izasīt ieteikumus, ko darīt, lai būtu uzticīgs partneris savai otrai pusītei.
[b]
Atklāti runā par to, kādi ir iemesli, kas tevi mudina krāpt[/b]

Tas nebūs viegli, ir sevišķi, zinot par partnera pagātni. Tāpēc, ir svarīgi runāt par iemesliem, kāpēc, kas tāds ir noticis. Lai izvairītos no kļūdu atkārtošanas.

Runā ar savu partneri par emocijām, vēl jo vairāk, ja esi bijis neuzticīgs. Ja tevi pārņem vēlme atkārtot pagātnes kļūdas, tātad attiecībās ir problēmas. Ja to izrunāsiet, atradīsiet problēmu sakni, un iespējams, varēsiet to novērst.
[b]
Esi atvērts, ja kāds grib pievērst tavu uzmanību[/b]

Lai cik ļoti censtos nepievērst uzmanību valdzinājumam, tas nekur nepazudīs. Un papildus satraukumu rada, tas, ka tu to slēp no savas partneres. Tāpēc, līdzko notiek šāda situācija, informē par to savu partneri. Tādējādi, tu parādi partnerei, ka tev nav noslēpumi no viņas, ka esi atvērts, un nevēlies atkārtot pagātnes kļūdas.
[b]
Neatbildi svešiniekiem onlainā[/b]

Visbiežāk, attiecības aizsākas ar flirtu sociālajos tīklos. Ar cilvēkiem ir vieglāk komunicēt onlainā, nekā reālajā dzīvē. Lai izvairītos, no liekas uzmanības, padari savu profilu privātu. Un tu taču sevi pazīsti, un saproti, kad kāds ar tevi flirtē. Tāpat, parasta draudzība sociālajos tīklos, ir tikai aizsegs.

[b]Izvairies no jebkā, kas tevi varētu savaldzināt[/b]

Tagad ir īstais brīdis, lai pastrādātu ar sevi: atminies, kas bija tas, kas lika tev būt neuzticīgam. Tu biji iereibis? Vai emocijas ņēma virsroku? Tev pietrūka attiecībās aizrautība? Uzraksti visu uz papīra. Iespējams, tas bija nejauši, bet jebkurā gadījumā, partnerei tas bija sāpīgi.

Lai pārliecinātos, ka tas nekļūst par ieradumu, saproti, kas tevi motivē noturēties, it īpaši situācijās, kad tevi vilina uzvesties pretēji. Ja nokļūsti atkal situācijā, kur valdzinājums grib ņemt virsroku, dari visu iespējamo, lai no tā izvairītos. Nedzer, samazini savu dusmu līmeni, un atceries to brīdi, cik lieliskas bija sajūtas, kad pirmo rezi ieraudzīji savu partneri.

[b]Neatsakies no profesionālas palīdzības[/b]

Ja jūti, ka nespēj tikt pats ar to galā, vērsies pēc palīdzības pie profesionāla. Psihologs, tev palīdzēs atvērties, rakt dziļāk, un atrast problēmu sakni. Atvērtība, ir lielisks treniņš, ka palīdzēs tev kļūt par labāku personu un labāku partneri savai otrai pusītei. Tāpēc, neatmetiet ar roku palīdzībai no malas.

Kārdinājumus ir grūti ignorēt, un savas emocijas tajā brīdī. Lai nu kā, attiecība balstās uz savstarpējo uzticību, monogāmiju, un tas ir darbs, abām attiecību pusēm.

[apic=5c19a3ebdde95.jpg][/apic]
[b]Sekojiet mums FB lapā [/b]Officiālais ClubX.lv blogs

[b]Populārākie iepazīšanās portāli internetā [/b]Mergina
...