Neesi lietotājs??
Reģistrējies

Articles

Raksti
»
Kā garšo vagīna?
Other user articles

Kā garšo vagīna?

16/05/2022 09:55
[b]Šajā rakstā mēs apspriedīsimt to, kā smaržo un garšo vagīna. Šis būs kaut kas jauns tiem, kas to nekad nav baudījuši, un arī tiem, kas jau ir.[/b]
[b]
Kā garšo vagīna?[/b]

Nav vienas konkrētas abildes. Katra vagīna smaržo un garšo citādi. Un tas ir pilnīgi normāli! Dažas var garšot saldi, citas rūgti, vai ar metāla piegaršu, citas pat sāļi.

Vagīnas garša var mainīties dēļ mēnešiem, atkarībā no hormoniem un menstruālā cikla tuvošanos vai beigšanos. Dažām, vagīna ir nedaudz ar metālisku piegaršu. Tas parasti ir pēc menstruāciju beigām (dēļ lielā dzelzs daudzuma organismā). Tas ir normāli. Sievietēm, kas ir iesvīdušas – vagīna var būt nedaudz sāļa.

Vai ir brīdis, kad būtu jāsatraucas par vagīnas garšu? Ja parādās stiprs zivs aromāts, tas var liecināt, ka kaut kas nav kārtībā ar veselību. Iespējams, pH līmenis ir nobīdījies. To var ietekmēt arī zāļu vai nepareizu ziepju lietošana.

Un tad protams – diēta. Piemērām, sparģeļi var veicināt stipru aromātu urīnā, kā rezultātā vagīna var nelabi ost. Un protams, stipri un asi ēdieni arī to var ietekmēt. Ļoti svarīgu lomu spēlē arī alkohols, kas var pastiprināt svīšanu.

Veselīga vagīna garšos pēc veselīgas vagīnas. Svarīgi ir zināt – vagīna nekad nesmaržos un negaršos pēc ziediem, varavīksnes un saulrieta. Tā garšo dabīgi un neitrāli, ar nelielu sviedru un ķermeņa dabīgo aromātu.
[b]
Vagīnas kopšana[/b]

Nepareiza tās tīrīšana, var atstāt urīna garšu un smaržu, kā arī to padarīt sāļu. Interesants fakts – vagīna pati attīras, ja nav kādi lieki ārējie apstākļi, kas bojātu pH līmeni, tad tā pati par sevi parūpējas. Bet tas neattiecas uz ārējo daļu – lūpiņām.

Svarīgi, ir savus dzimumorgānus ar siltu ūdeni un ziepēm apmazgāt. Bet tā, lai nekas nenokļūst pašā vagīnā. Tas var sabojāt pH līmeni, un veicināt baktēriju veidošanos.

[b]Kā saglabāt veselīgu vagīnu?[/b]

Ir pāris lietas, kas var palīdzēt vagīnu noturēt veselīgu un piedot svaigumu.
• Izvairies no sparģeļiem un aiem ēdieniem
• Neaizraujies ar alkoholu
• Neēd 30 minūtes tieši pirms partneris plāno tev sniegt orālo seksu, tas var ietekmēt garšu
• Regulāri mazgājies, it īpaši pēc tam, kad esi sasvīdusi

[apic=3ef054b499167.jpg][/apic]

[b]Sekojiet mums FB lapā [/b]Officiālais ClubX.lv blogs

[b]Populārākie iepazīšanās portāli internetā [/b]Mergina
Atslēgvārdi: Vagīna, Garšo
...