Neesi lietotājs??
Reģistrējies

Articles

Raksti
»
Kā pareizi iepazīties internetā?
Other user articles

Kā pareizi iepazīties internetā?

5/09/2019 14:40
[b]Padomi, kā neizniekot savu iespēju un nesabojāt visu, pirms kaut kas vēl ir sācies.

Izvēlies, kam raksti[/b]

Tu esi heteroseksuāls vīrietis, bet viņa meklē sievieti? Tu dzīvo Liepājā, bet viņa ir no Alūksnes? Atvaino, vecīt, bet labāk izvēlies citu dāmu. Raksti tām sievietēm, kurām ir iemesls tev atbildēt. Un tieši šis pats princips attiecas uz daiļā dzimuma pārstāvēm.
[b]
Vēstules garums[/b]

Ar vienu teikumu ir par maz, taču pirmajā vēstulē nevajadzētu arī pārcensties un aizvilkt līdz dvēseles kratīšanai un savas dzīves aprakstīšanai gandrīz vai romāna garumā. Ja kāds cilvēks ir piesaistījis tavu uzmanību, izlasi viņa anketu un, atsaucoties uz tajā sniegto informāciju, uzraksti 3-8 teikumu garu vēstulīti. Un neaizmirsti arī uzdot vismaz vienu vai divus jautājumus.
[b]
Oriģinalitāte ir vērtība[/b]

Tas nenozīmē, ka tev jāsacer supervēstule, kādu pasaule vēl nav redzējusi. Šai ziņai jābūt adresētai vienam cilvēkam. Sievietes taču jūt, ka vēstule „Sveika, skaistā, kā klājas? Tev ir smukas acis. Varbūt varam aiziet iedzert kafiju?” tiek kopēta un sūtīta visām pēc kārtas. Lasīt anketas, iedziļināties katras personībā un sūtīt katrai atšķirīgu vēstuli ne katram vīrietim ir pacietība. Taču simpātiskas sievietes dēļ ir vērts pacensties, vai ne? Vīriešiem oriģinalitāte nav tik svarīga – viņi priecājas, ja vispār saņem vēstuli. Taču arī vīrieši novērtēs, ja kāds painteresēsies par viņa personību, sasniegumiem u.tml.

[b]1 vēstule – 1 atbilde[/b]

Saņemot vēstuli, cilvēkam ir vismaz miljons iemeslu uz to neatbildēt. Nekādā ziņā neraksti vēl vienu vēstuli. Nekad! Pirmkārt, cilvēks tev atbildēs, kolīdz atradīs tam laiku – iespējams, tas būs pēc mēneša. Otrkārt, saglabā pašcieņu. Neatbild uz vēstuli – nu, un? Ir simtiem cilvēku, kas priecāsies, ka izrādi viņiem savu uzmanību. Treškārt, vai atceries, ka bērnībā mamma tevi mācīja uzmanīties no noteiktiem cilvēku tipiem. Diemžēl – bombardējot cilvēku ar vēstuļu kaudzēm, tu izskaties tieši tā.
[b]
Lūdzu, bez pornogrāfijas[/b]

Kamēr neesi ar cilvēku iepazinies tuvāk, nesūti intīma rakstura tekstus. Pat ne maigus mājienus šajā virzienā. Kamēr ar savu simpātiju neesat pārgājuši pie intīma rakstura sarunām, kur otrs dod mājienu, šo tēmu vienkārši neskar. Protams, tas neattiecas uz gadījumiem, ja cilvēks anketā jau pats nepārprotami ierakstījis, ka gaida šādas vēstules. Tādā gadījumā – uz priekšu!

[b]Esi „dziļāks”[/b]

Saņēmis tavu vēstuli, cilvēks jau uzreiz saprot, ka pēc izskata un anketas apraksta esi viņam iepaticies (iepatikusies). Citādi taču tu nebūtu rakstījis, vai ne? Pirmajās vēstulēs uzrakstīt pa komplimentam ir jauks žests, taču neaprobežojies tikai ar ārējā izskata vērtēšanu. Uzslavējot savas simpātijas vaļaspriekus, vērtību sistēmu, dzīvesveidu, tu liksi manīt, ka jums ir kaut kas kopīgs un varbūt tu esi viņas uzmanības vērts.
[b]
Kur tavi smiekli?[/b]

Iepazīšanās portālos parasti uzturas cilvēki, kuri ir vieni un, visticamāk, vairs nevēlas tādi būt. Tāpēc gan te, gan citās dzīves situācijās vajag mācīties sevi „pārdot”, bet, ja būsi depresīvs un joprojām dusmosies par izirušajām attiecībām, neviens tevi negribēs „pirkt”. Tāpēc ieslēdz savu „smaida režīmu” un bruņojies ar pozitīvām sajūtām – tieši tas ir ceļš uz veiksmi.

[apic=bcc545e92287c.jpg][/apic]
[b]Sekojiet mums FB lapā [/b]Officiālais ClubX.lv blogs
...