Neesi lietotājs??
Reģistrējies

Articles

Raksti
»
Kā parūpēties par sevi pēc 30
Other user articles

Kā parūpēties par sevi pēc 30

21/05/2020 13:47
[b]Mēs atklāsim pāris knifus, kā sevi noturēt formā. Kā saglabāt pietiekami daudz enerģijas, justies lieliski un vienkārši izbaudīt dzīvi. [/b]

[b]Dzer daudz ūdeni[/b]

Ūdens ir mums pašsaprotams, bet ne visi zina, cik patiesa vērtība tam ir.

Nopērc caurspīdīgu, varākkārtēji lietojamu pudeli, lai neaizmirstu pēc uzpildīšanas to tukšot. Kā noķer skatu uz pudeli, tā padzeries. Caurspīdīgā pudele ļaus redzēt, cik tīrs ūdens ir, un va nav laiks to mainīt. Nopērc birstīti, un regulāri tīri pudeli.
[b]
Izvairies no kosmētikas un saules stariem[/b]

Ķīmija un UV stari ir slikti ādai, izvairies no tā. Vislabāk ādu var pasargāt, lietojot maz vai ar SPF filtriem saturošu kosmētiku.

[b]Masturbē![/b]

Masturbēšana samazina stresu, dedzina kalorijas, palīdz labāk gulēt, un vienkārši jautri. Un ja roka apnīk, veikalā var iegādāties dažādas seksa rotaļlietas, kas šo procesu padarīs interesantāku.
[b]
Rutīna, rutīna, rutīna[/b]

Dariet ierasto. Neizlēmība, ir tā, kas dzīvi padara garlaicīgu.

Katru dienu ēd tās pašas brokastis. Nopērc vienu drēbi dažādās krāsās, lai pietiek visām sezonām. Vai nodarbojies ar sportu?Ja jā, tad turpini. Lai ko tu darītu ikdienā, neatsakies. Pat ja , pastaigājies pa retam, labāk to darīt tā, nekā vispār no pastaigām atteikties. Rutīna, to padarīs par obligātu!

[b]Nedari neko[/b]

Esi ļoti aizņemts/a, nepārtraukti esi steigā, piedzīvo stresu? Tātad, dari pretējo!

Meditācija, mūsu stresainajā ikdienā, kļūst arvien populārāka. Cilvēki sāk iepazīt labāk savu iekšējo es, kļūst mierīgāki un atslābināti.

Ja meditācija nav domāta tev, piekop garas un lēnas pastaigas, bez mūzikas un citām lietām, kas varētu novērst uzmanību. Vislabāk ir distancēties no citiem, un ļaut atpūsties prātam.

[b]Pirmkārt, un galvenokārt, rūpējies par sevi[/b]

Mēs visi zinām, ka lidmašīnai krītot, katrs sev uzvelk skābekļa masku,nemaz nedomājot par to, ko citi dara, ne tā? Rūpes par sevi ir tieši tādas. Tev vispirms ir jāsaved sevi kārtībā, pirms, palīdzi citiem. Nav jēgas uztraukties par draugiem, ja pats/i knapi tiec galā ar savām problēmām. Vienmēr domā vipirms par sevi, un tikai pēc tam par citiem. Ja neesi spējīgs/a palīdzēt sev, kā tu to varesi citiem?

Cerams, tas tev palīdzēja!

[apic=6991209913d4f.jpg][/apic]

[b]Sekojiet mums FB lapā [/b]Officiālais ClubX.lv blogs

[b]Populārākie iepazīšanās portāli internetā [/b]Mergina
Atslēgvārdi: Rūpes, Par, Sevi, Meditācija, Ūdens
...