Neesi lietotājs??
Reģistrējies

Articles

Raksti
»
Kā pateikt kādam par savām jūtām?
Other user articles

Kā pateikt kādam par savām jūtām?

10/03/2020 11:10
[b]Ir lieliska tā sajūta, kas like tavai sirdij pukstēt straujāk. Bet kā par šīm jūtām runāt atklāti? Ko darīt? Jo tas nemaz nav viegli.
[/b]
Jūtu izpaušana ir ļoti intīmi. Dažkārt, tu vienkārši neesi gatavs būt atklāts. Lai nu kā, vienmēr ir iespēja, to darīt aplinkus.

Mēs visi gribam justies īpaši un mīlēti. Lai justos laimīgi, dažiem no mums ir jājūtas novērtētiem. Tāpēc, ir ļoti grūti pašam būt atvērtam.

Ir daudzi, kas labprāt parādītu savas jūtas, bet ne pa tiešo. Lūk, daži ieteikumi, kā izpaust savas jūtas, ne tiešā veidā:

[b]1. Uzraksti mīlestības vēstuli[/b]

Darbi runā skaļāk par vārdiem, tāpēc pievērs lielu uzmanību tam, ko dari. Viens no vienkāršākajiem veidiem, ir vēstules uzrakstīšana.

Tu vari uzrakstīt ar lūpukrāsu “Tu man patīc” vai “Es tevi mīlu” uz spoguļa vannasistabā. Vai atstāj nelielu zīmīti uz spilvena, vai jebkur citur mājās. Iesmaržini to, ar savām smaržām.
[b]
2. Atceries, it kā, nesvarīgus sīkumus[/b]

Tava otrā pusīte noteikti novērtēs to, ka pievērs uzmanību detaļām, ka atceries lietas, par ko kādreiz ir runāts. Piemērām, bērnības satāsti, kur teik pieminēta kāda lietas, kas tavai partnerei bija svarīga, un tagad tu ar to viņu pārsteidz. Šāda uzmanības izrādīšana, noteikti atstās iespaidu.

[b]3. Pavadat kopā laiku[/b]

Vislabākais veids, kā izpaust savas jūtas, ir kopā pavadīts laiks. Pilnīgi pietiek ar to, ka tu esi blakus, nevis kaut kur citur.

[b]4. Ķermeņa valoda[/b]

Ļauj runāt ķermenim. Ir tik daudz veidu, kā izpaust savas jūtas, caur ķermeņa valodu.

Nekas tik ļoti neparāda romantiskās jūtas pret otru personu, kā fiziski pieskārieni. Maigi pieskārieni sarunas laikā.

Nav runa tikai par pieskārieniem, bet izpausmes veidiem. Piemērām, tu necel klausuli, pieej tuvāk savai simpātijai, lai iedzertu kādu glāzīti. Šāda veida fizika, noteikti liecina, par to, ka jūs vairs neesat tikai draugi.

Ļoti svarīgs ir acu kontakts. Parādi savus nodomus, cieši ielūkojoties acīs.
[b]
5. Uzmanīgi klausies
[/b]
Protams, tu klausies, ko runā tev pretī esošā persona, bet tas ir vispārpieņemti. Ja tu izrādi interesi tajā, ko tev stāsta, tu cieši lūkojies acīs, māj ar galvu, un izrunā to, kas tikko tika pateikts.

Ignorē visu, kas noteik apkārt un fokusējies uz savu simpātju. Izvairies no ielūkošanās telefonā, un paliec sarunā. Tādējādi, tu parādīsi, ka viss, kas tev interesē, ir tava simpātija.
[b]
6. Komplimenti[/b]

Lielisks veids, kā paust savas simpātijas, ir komplimentu izteikšana. Piemērām, kompliments par apģērbu, vai smiekli par izstāstītu joku. Pēc tā, simpātija var mēģināt saprast, vai šāda komunikācija ir kas vairāk, kā draudzība.
[b]
7. Pastāsti par to kādam draugam[/b]

Par savu simpātiju var paziņot netieši, piemērām, caur paziņu. Tas ir lielisks veids, ja esi kautrīgs, un nespēj to izdarīt pa tiešo. Bet tas der tajā gadījumā, ja esi pārliecināts, ka draugs tavu noslēpumu nespēs noturēt. Un parasti, starpnieki saņem pretī atbildi, un tad nāk gaismā patiesība!

[apic=56bbe4b965c3f.jpg][/apic]

[b]Sekojiet mums FB lapā [/b]Officiālais ClubX.lv blogs


[b]Populārākie iepazīšanās portāli internetā [/b]Mergina
...