Neesi lietotājs??
Reģistrējies

Articles

Raksti
»
Kā sagatavoties jaunām attiecībām?
Other user articles

Kā sagatavoties jaunām attiecībām?

15/05/2020 13:17
[b]Sākt tikties ar jauniem cilvēkiem, it sevišķi pēc ilgstošām attiecībam, kas sabruka, ir liels izaicinājums. Pieņemsim, ka ir pagājis ilgs laiks, kopš šķiršanās, pirmo soli spert ir nav nemaz tik viegli. [/b]

Tas ir iemesls, kāpēc sievietes un vīrieši ieiet sevī, un ignorē potenciālos partnerus. Bailes, aizkaitinātība, un doma, ka atkal tiksiet sāpināti, neļauj atvērt sirdi jaunai mīlestībai.

Tātad, kā sagatavoties jaunām attiecībām? Kur sākt?
[b]
Pirmkārt, pagātnes attiecības, nedrīkst ietekmē nāktones attiecības[/b]

Cilvēki ir dažādi. Jaunas attiecības, ir pilnīgi cits stāsts. Nedomā par to, ka jaunais partneris/e tevi nodos, izmanto iespēju, nepieļaut vecās kļūdas. Tu esi pelnījis/usi ko labāku.

Mēs parasti mācāmies no pagātnes attiecībām. Protams, lai kaut ko iemācītos, ir jāpiedzīvo nepatīkami momenti. Tādējādi, pratīsiet atpazīt meļus, krāpniekus, utt. Viemēr skaties uz priekšu, nekad atpakaļ.

[b]Otrkārt esi neatkarīgs/a[/b]

Tava laime nedrīskt būt atkarīga no attiecību statusa. Pirmkārt, tev ir jāsaprot, ko tu vēlies, kas tev sagādā prieku un laimi. Esi nedaudz egoistisks/a un palutini sevi. Un ne jau tāpēc, ka mīli sevi vairāk.

Saproti priekš sevis, ka tev nav jādzīvo cita dzīve. Otrā pusīte nedrīkst būt visa tava dzīve. Dažkārt, cilvēkiem ir nepieciešama sava telpa. Esi neatkarīgs/a, bet tai pat laikā cieni un mīli savu otro pusīti.

[b]Treškārt, vientulība nav lāsts[/b]

Tev nav jājūtas mazvērtīgam/ai, tikai tāpēc, ka nav otrās pusītes. Kāpēc sevi jāžēlo, un citus jāienīst, par to, ka viņiem ir otrās pusītes?

Ja tu esi vientuļš/a pat vairāk kā gadu vai divus, nedomā, ka ar tevi kaut kas nav kārtībā. Labāk nogaidīt, un atrast īsto, nekā, nomest zemē laiku ar neīsto.

Izmanto vientulības priekšrocības. Strādā, nodarbojies ar sportu, ceļo un centies paņemt visu, ko dzīve tev sniedz. Dzīvot bez otrās pusītes, arī ir jautri, tas padara dzīvi interesantāku. Kad pienāks īstais laiks, arī tu iegūsi savu laimi.

[b]Ceturtkārt, nepievērs uzmanību sīkumiem[/b]

It īpaši, ja tikko ieguvi jaunus draugus. Iespējams, pirmajā randiņā, tev viņš /a šķita interesants/a, bet ar laiku pamanīji arī garlaicīgo pusi. Pārak daudz laika pavada spēlējot datorspēles, skaļi dzer. Tas var kaitināt, bet vai par to būtu jāuztraucās? Galu galā, neko lsiktu viņš/a nav tev nodarījis!

Mums visiem ir kaitinoši ieradumi. Kurš tad ir perfekts? Iespējams, neviens. Tāpēc, nepievērs uzmanību sīkumiem, lai tie neietekmē jūsu turpmākās attiecības. Tikai nopietns iemesls, var likt jums aizdomāties. Labāk, atslābinies un pievērs uzmanību labām lietām, un aizmirstiet par sīkumiem.

[apic=38377643df8c4.jpg][/apic]
[b]Sekojiet mums FB lapā [/b]Officiālais ClubX.lv blogs

[b]Populārākie iepazīšanās portāli internetā [/b]Mergina
Atslēgvārdi: Attiecības, Jaunas
...