Neesi lietotājs??
Reģistrējies

Articles

Raksti
»
Kā saglabāt aizrautību skūpstoties
Other user articles

Kā saglabāt aizrautību skūpstoties

7/08/2019 13:30
[b]Ar veco partneri skūpstījāmies reti un bez kaisles. Nevēlos pieļaut vecās kļūdas. Kā padarīt skūpstīšanos kaislīgu un ilgnoturīgu?[/b]

Ir svarīgi mācīties no pieļautajām kļūdām iepriekšējās attiecībās, lai novērstu tās jaunajās. Tavs jaunais partneris ir jauna perspektīva.

Pirmkārt: runā ar savu jauno partneri par skūpstīšanos, kas tev patīk un kas uzbudina. Nākamais solis, jau ir grūtāks, šo kaisli un uzbudinājumu noturēt ilgtermiņa attiecībās. Neļaut tam visam pāriet rutīnā un uzskatīt par pienākumu.

Kā saglabāt kaisli? Seksa eksperti to sauc par „sesiju priekšspēlē”. Atceries savus jaunības gadus, pirmos skūpstus, cik tas bija aizraujoši. Uzliec tā laika tavu mīļāko mūziku, atlaižaties ar partneri dīvānā un sāciet lēnām skūpstīties, pamazām pieliekot temperamentu. Grūti ir saglabāt pirmo fāzi, skūpstus, jo gribās pariet nākamajā – pieskārieni.

Dodieties ārpus komforta zonas – skūpstīšanās mājās. Pamēģiniet, kino, teātrī, utt., bet ar gaumi un mēru. Protams, neaizmirstiet, ka neesat vairs pusaudži, bet pieauguši cilvēki.

[apic=ac6f9c7604fda.jpg][/apic]
[b]Sekojiet mums FB lapā [/b]Officiālais ClubX.lv blogs
Atslēgvārdi: Skūpsti, Skūpstīties
...