Neesi lietotājs??
Reģistrējies

Articles

Raksti
»
Kā saglabāt mitrumu mutē, veicot orālo seksu?
Other user articles

Kā saglabāt mitrumu mutē, veicot orālo seksu?

20/05/2020 11:35
[b]Veicot orālo seksu, mute mēdz palikt sausa, un tad tas kļūst kaitinoši un pat nepatīkami. Un lai palīdzētu, tika meklētas atbildes, kāpēc tā notiek, un risinājumi, kā orālo seksu padarīt vēl patīkamāku. [/b]
[b]
Kāpēc mute kļūst sausa?[/b]

Mute kļūst sausa dažādu iemeslu pēc , sezonālā alerģija, medikamentu lietošana, antihistamīni, diurētiķi, un medikamenti asinsspiediena samazināšanai.Tāpat, arī alkohols padara muti sausu.

[b]Kā saglabāt mitrumu, orālā seksa laikā?[/b]

Ātrākam rezultātam, pamēģiniet košļājamo gumiju, vai kaut ko ļoti skābu, kā citronu, vai konfekti ar skābajiem graudiņiem.

Košļājamā gumija stimulē arī siekalu rašanos, un tā palīdz maksimāli ilgi noturēt mitrumu mutē. Tāpat, košļene palīdz novērst vemšanas refleksu, ja esat jutīga pret orālo.

Gurķu, citrona un laima sula ļoti palīdz siekalu razošanā. Viena vai divas glāzes gurķu sulas, ne tikai saražos siekalas, bet palīdzēs noturēt mitrumu mutē ilgstoši. Ja tev ir bail, ka esošā skābe varētu kairināt partnera locekli, nezutraucies, to daudzums mutē būs pārāk maz, lai nodarītu kādu skādi.

Ļoti labi palīdz arī skābās konfektes. Konfektes un piparmētra konfektes satur mākslīgo saldinātāju ksilitolu, kas ne tikai saražo siekalas, bet palīdz atjaunot mitrumu mutē. Protams, ar šo nevajadzētu aizrauties, jo cukurs var padarīt procesu nepatīkamu.

Un protams, ne mazāk svarīgs – lubrikants! Uz ūdens bāzes balstīts lubrikants būs tieši laikā.

[b]Vai dziļāks orālais sekss, var palīdzēt saražot siekalas?[/b]

Jā, ja partnera loceklis nokļūs dziļāk rīklē, ķermenis uz to reaģēs, un mute izdalīs siekalas. Tā ķermenis palīdz tev nenosmakt. Kad rīkle tiek kairināta, nekavējoties tiek nosūtīts signāls uz smadzenēm, un tiek saražotas siekalas. Tas var palīdzēt, bet var būt diezgan nepatīkami. Nedari to, kas tev rada diskomfortu.
[b]
Kā padarīt muti mitrāku?[/b]

Kopumā, ja vēlies mitru muti, lieto produktus, kas satur ksilitolu. Tas ne tikai palīdzēs saglabāt mutē mitrumu, bet ir veselīgs arī zobiem. Noteikti nelietojiet alkoholu vai tā saturošus produktus, tas sausina muti.

[apic=306b16ae9a45f.jpg][/apic]

[b]Sekojiet mums FB lapā [/b]Officiālais ClubX.lv blogs

[b]Populārākie iepazīšanās portāli internetā [/b]Mergina
Atslēgvārdi: Orālais, Minets, Sekss, Mitrums, Mutē
...