Neesi lietotājs??
Reģistrējies

Articles

Raksti
»
Kā samazināt risku, sievai būt neuzticīgai?
Other user articles

Kā samazināt risku, sievai būt neuzticīgai?

20/03/2020 12:16
[b]Ģimenes attiecību speciālists Hary Newman (Amerikāņu psihologs), atbildēja uz jautājumiem, par sieviešu sānsoļu iespējamiem iemesliem, un tā risinājumiem.[/b]

Psihologs veica pētijumu, kurā piedalījās 400 sievietes. 39% atzina, ka ir fiziski izmainījušas savam partnerim. Galvenie iemesli, šādam solim, ir emocionālā un seksuālā neapmierinātība.

Saskaņā ar Hary Newman, vīrietim ar savu partneri, ir jārunā vismaz pusotra stunda dienā. Vīrieši, kas pavada laiku sarunām, mazāk ir jāuztraucas par iespēju, ka sieviete varētu viņus krāpt. Vēl viens iemesls – sievietes jūtas nenovērtētas. Ir svarīgi, lai vīrietis, ik dienas izrāda uzmanību un cieņu. Kā arī papildus iepriecina ar kādu dāvaniņu, ziediem, utt. Sievietes atklāja, ka iemesls, tam, ka atdevās mīļāka rokās, bija tā sapratne, ko nesaņēma no sava partnera.

Lai nu kā, galvenais iemesls – pārāk maz seksa. Jo laimīgāks pāris, jo biežāk seksa. Aptaujā noskaidrojās, ka sievietes, kas ir uzticīgas saviem partneriem, ar seksu nodarbojas vismaz 10 reizes mēnesī, bet sievietes, kuras krāpa – mazāk kā piecas reizes mēnesī.

[apic=fbceb16dabcb4.jpg][/apic]

[b]Sekojiet mums FB lapā [/b]Officiālais ClubX.lv blogs


[b]Populārākie iepazīšanās portāli internetā [/b]Mergina
...