Neesi lietotājs??
Reģistrējies

Articles

Raksti
»
Kaislīgs sekss ārpus gultas
Other user articles

Kaislīgs sekss ārpus gultas

25/03/2020 13:24
[b]Daudzi pāri, sapņo par to, kur un kā vēl var nodarboties ar seksu, izņemot guļamistabas gultā. Seksologi, veicot aptauju starp vairākiem simtiem pāru, uzzināja, ka aptuveni 70%, savu lieliskāko seksu ir piedzīvojuši neplānoti un interesantās vietās.[/b]

Pateicoties adrenalīnam un bailēm tikt pieķertiem, sekss ir tik aizraujošs. Tāpēc, ja jūtat, ka guļamistabā kļūst pārāk vēsi, pamēģiniet seksu nestandarta vietās.

[b]Sauna[/b]

Karsts tvaiks, kaili ķermeņi, nepārvarama kaisle. To visu var pastiprināt ar aromatizētājiem – pāris pilienus uz akmeņiem un papildus noskaņa radīta. Tās ir emocijas pavisam jaunā līmenī.

Lai nu kā, dariet to ar atbildību. Jo sirds un asinsvadu sistēma, karstumā būs pārslogota. Tāpēc, pāriem, kam ir veselības problēmas, to neiesakām darīt!

[b]Vilciens[/b]

Skats uz dabu un garais ceļš nogurdina un garlaiko. Iespējams, šis būtu īstais brīdis, veltīt laiku partnerim. Galvenais, lai kupejā jūs būtu vieni, lai nav jārāda šovs kaimiņiem.

Vēl, ir svarīgi uzmanīties no vilcienu straujās apstāšanās, jo tādējādi var gūt traumas. Ņem vērā, ka gultu izmēri nav domāti diviem, kas var sarežģīt un apgrūtināt kustības. Daudzi pāri izvēlas tualeti, lai gan tur nav patīkāmākā atmosfēra – smaka, šaurums, utt.
[b]
Mašīna[/b]

Kurš gan nav pamēģinājis seksu mašīnā?! Un ja neesi, tad īstais brīdis to izdarīt. Tikai jāņem vērā, ka jūs var pieķert, un tas būtu diezgan neveikli. Protams, ir mašīnas ar tonētiem stikliem, bet kustība jūs nodos. Un salona lielums, ne vienmēr ir komfortabls un atbilstošs šādām darbībām. Ja jums nav luksus klases auto, būs daudz jāimprovizē. Galvenais, noraut rokasbremzi, lai kaisle nebeidzas pārlieku ātri un bēdīgi. Apdzīvotā vietā, nekādā gadījumā neieslēgt avārijas signālu, jo cilvēki domās, ka jums nepieciešama palīdzība.

[b]Lidmašīna[/b]

10 km augstumā jūs sagaida satriecošs sekss! Tiem, kam ir bail no augstuma, šis ir lielisks veids, kā iziet no situācijas. Bet galvenais jautājums, kur to darīt? Daudzi tiektu – atkal tualete! Bet tas ir tā vērts. Tikai iztēlojaties, apakšā bezdibenis, un jūs kaisles pārņemti virss tā – tas būs striecoši!

Bīstams moments šeit būtu, turbulence, kā rezultātā, var gūt traumas, pat lūzumus. Cilvēkiem ar paaugstinātu asinsspiedienu var sākties asiņošana. Bet cenšaties to labāko, lai vecumdienās būtu ko atcerēties.

[b]Mežs vai pļava[/b]

Viegla gaisa brīze, putnu ķivināšana, svaigs gaiss, mīkstais zālājs – kas var būt labāks par tik romantisku atmosfēru. Tas rada kaislīgu noskaņojumu, un vēlmi izmēģināt dažādas seksuālās spēles. Ziedi rada patīkamu aromātu, kas rada papildus noskaņu. Vieta, kur nav jālūr grieztos, bet gan skaistajās debesīs un koku zaros.

Taisnība, mezš var būt lieliska vieta seksam, bet jānem vērā, dažus faktorus – skudrupūžņi, moskīti, sausi zari vai zāle, kas var sabojāt noskaņojumu. Tāpēc, pirms ļaujies kaislīgam seksam pie dabas, atrodi ideālu vietu tam, lai nekas nautraucē.


[apic=4273ee36eb4c7.jpg][/apic]

[b]Sekojiet mums FB lapā [/b]Officiālais ClubX.lv blogs


[b]Populārākie iepazīšanās portāli internetā [/b]Mergina
Atslēgvārdi: Kaislīgs, Sekss, Pie, Dabas
...