Neesi lietotājs??
Reģistrējies

Articles

Raksti
»
Kāpēc sekss attiecībās ir tik svarīgs
Other user articles

Kāpēc sekss attiecībās ir tik svarīgs

16/03/2020 13:14
[b]Ir cilvēki, kas uzskata, ka sekss ir pārvērtēts. Bet tomēr, ir tik daudz iemeslu, kāpēc tas ir tik svarīgs. Lūk, daži no svarīgākajiem iemesliem, kāpēc jānodarbojas ar seksu.
[/b]
[b]Sekss padara partnerus tuvākus[/b]

Tas ir viens no galvenajiem iemesliem. Pāri, tādējādi jūtas viens otram tuvāki un atklātāki. Sekss ļauj atslābināties, un atvērtāk izrunāties.

[b]Sekss noņem stresu[/b]

Mūsdienu pasaulē, ir maz tādu cilvēku, kas neciestu no stresa, tāpēc, ir ļoti svarīgi rast tam risinājumus. Un kā izrādās, nav tālu jāmeklē, jo pilnīgi pietiek ar seksu. Tas sniedz pozitīvas emocijas, un ļauj aizmirst par garo un nogurdinošo darba dienu.

[b]Sekss paildzina dzīvi[/b]

Ja nodarbojies ar seksu vismaz vienreiz dienā, tavs ķermenis izdala nepieciešamo oksitocīna (laimes hormons), testosterona un estrogēna daudzumu. Papildus tam, sekss uzlabo veselības stāvokli, novērš sirds slimības un prostatas vēzi, kas ir īpaši svarīgi vīriešiem pēc 50.

[b]Seksa laikā tiek sadedzinātas kalorijas[/b]

Pusstundas laikā var sadedzināt aptuveni 144 kalorijas! Tāpēc, deserta vietā izvēlies seksu!

[b]Sekss uzlabo miega kvalitāti[/b]

Ir pierādīts, ka pēc seksa, ķermeņa temperatūra lēnām krītas, kas palīdz labāk iemigt. Protams, seksu nav jāuztver kā obligātu nodarbi pirms miega.

[b]Sekss uzlabo pašnovērtējumu[/b]

Ja kādu mīli, tu jūties lieliski, pat nejūtoties seksīgi. Ja partneris mīl tevi, viņš mīl arī tavu augumu, neatkarīgi no tā, kāds tas būtu. Un tas noteikti uzlabo pašnovērtējumu.
[b]
Palīdz izkļūt no rutīnas[/b]

Ja tava seksuālā dzīve ir iestigusi rutīnā, laiks to mainīt, daudzveidojot savu intīmo dzīvi, piemērām, piesaistot seksa rotaļlietas vai zivēloties kādas neordināras vietas.

[apic=68288a19633d2.jpg][/apic]

[b]Sekojiet mums FB lapā [/b]Officiālais ClubX.lv blogs


[b]Populārākie iepazīšanās portāli internetā [/b]Mergina
Atslēgvārdi: Sekss, Attiecības, Rutīna
...