Neesi lietotājs??
Reģistrējies

Articles

Raksti
»
Ķļūdas, ko vīrieši pieļauj seksa laikā
Other user articles

Ķļūdas, ko vīrieši pieļauj seksa laikā

23/10/2019 17:25
[b]TOP 5 biežākās kļūdas, ko vīrieši pieļauj seksā:[/b]

[b]1. Viņš nekoncentrējas uz priekšspēli[/b]

Teju jebkura sieviete var apgalvot, ka vīrietis viņai sniedz pārāk īsu priekšspēli vai nesniedz to vispār. Taču vīriešiem ir jāsaprot, ka seksā tieši priekšspēle ir visintīmākais brīdis. Šī iemesla dēļ vīrietim vienmēr būtu jāvelta vismaz 10 – 15 minūtes priekšspēlei, lai abos radītu vēl lielāku iekāri vienam pēc otra. Pamēģini sniegt sievietei izjustu masāžu, kas atbrīvos viņas ķermeni un prātu, nosūti neķītru ziņu dienas laikā vai pasaki ko neķītru viņai klātbūtnē. Vari būt drošs, tas viņu uzbudinās un radīs lielāku iekāri.
[b]
2. Viņam nav pieredzes sievietes izģērbšanā[/b]

Ikviens zina, ka attiecīgs noskaņojums ir galvenais faktors, lai sieviete vēlētos mīlēties. BET… šo garastāvokli iespējams nomākt, ja nezināsi, kā izģērbties un izģērbt partneri. Pirmkārt, neskatoties uz to, cik tumšs ir telpā, vienmēr novelc savas zeķes. Otrkārt, esi piesardzīgs, novelkot viņas biksītes. Pat ja vēlies tās novilkt ar zobiem kā filmās, tev nāksies izmantot arī rokas, lai gluži vienkārši neradītu neveiklu situāciju.

[b]3. Viņš ir kluss un neizpauž emocijas[/b]

Visvienkāršākais veids kā likt sievietei justies tā, it kā viņa darītu ko nepareizi vai nespētu sniegt tev baudu, ir būt klusam seksa laikā. Tas rada priekšstatu, ka tev gluži vienkārši negribas mīlēties. Centies izpaust kaut klusu skaņu un izsaki klusi komplimentus, ja viņa dara ko tādu, kas tev patīk.
[b]
4. Viņš nav dominants[/b]

Lielākajā daļā gadījumu sieviete vēlas, lai partneris dominē seksa laikā. Ja vīrietis mīlējoties ir pasīvs un nav spontāns, tos iespējams uzskatīt par galvenajiem iemesliem, kāpēc mīlestība un intimitāte strauji pazūd.

[b]5. Viņš vēlas izmēģināt pārāk daudz mīlēšanās pozas[/b]

Tici man, sievietes necieš, ja vīrietis seksa laikā aizraujas ar pozu mainīšanu. Teju katras pozas maiņas brīdī sievietes uzbudinājums samazinās. Izvēlies 2 līdz 3 ērtas un patīkamas pozas jums abiem, turklāt vienmēr izmēģināt arī kādu jaunu pozu.

[apic=2199dcf68d0bb.jpg][/apic]
[b]Sekojiet mums FB lapā [/b]Officiālais ClubX.lv blogs

Instagram:@clubxlatvija @latvijaclubx
Atslēgvārdi: Sekss, Seksakļūdas, Attiecības, Pāri
...