Neesi lietotājs??
Reģistrējies

Articles

Raksti
»
Ļoti intīmas pozas
Other user articles

Ļoti intīmas pozas

21/10/2019 15:22
[b]Vīrieši gan jau būtu pārlaimīgi un spētu novērtēt, ja kopā ar katru sievieti tiktu iedalīta instrukcija “kas viņai patīk seksā”, turklāt to pašu noteikti varētu apgalvot arī sievietes par vīriešiem. Taču nākas atzīt, ka ne vienmēr ir jāzina tas, “kas viņai patīk”, bet gan jāizmēģina konkrēta mīlēšanās poza, lai gūtu vēl nepieredzētu baudu.
Tāpēc esam apkopojuši 3 seksa pozas, kas ļaus izbaudīt līdz šim vēl nebijušu kaisli un baudu.
Izmēģinot šīs pozas, vīrietim vienmēr jāpārliecinās, ka viņš sākotnēji ir lēns un uzmanīgs, vīrietim jābūt drošam, ka sieviete jūtas ērti un patīkami. Turklāt, šīs 3 mīlēšanās pozas izbaudīs abi partneri, un jūs gūsiet vēl nepieredzēti intensīvu orgasmu.[/b]
[b]
Žokeja poza[/b]
Sieviete guļ uz vēdera, bet vīrietis ir aizmugurē. Šī poza ir ļoti jutekliska, jo ļauj vīrieša loceklim ieslīdēt dziļi, bet sievietes sakļautās kājas rada vīrietim neaprakstāmas sajūtas. Ja šīs pozas laikā vīrietis saliecas nedaudz uz priekšu un ar savu augumu pieskaras sievietes mugurai, šī poza kļūst vēl intīmāka.

[b]Bruņurupuča poza[/b]
Šī ir vēl viena lieliska poza, ko izbaudīt tad, ja abi partneri dievina dziļu un kaislīgi izjustu seksu. Lai vēl labāk izbaudītu šo pozu, sievietei ir jānotupjas uz ceļiem un ķermeņa augšdaļa maksimāli jācenšas piekļaut tuvāk pie kājām, atbalstot galvu uz spilvena un vīrietis tev atrodas aizmugurē. Viņam ir brīvas rokas, kas nozīmē, ka viņš var brīvi piekļūt sievietes krūtīm un klitoram, bet vienlaikus ritmiski kustēties. Šis leņķis, kādā jūs abi atrodaties, ļauj izcili izbaudīt vienam otru un stimulēt sievietes G punktu.
[b]
Cīkstoņu poza[/b]
Šī ir viena no sarežģītākajām mīlēšanās pozām, taču daudzas sievietes atzinušās, ka mīlēšanās šajā pozā ir aptuveni 100 reizes jutekliskāka par jebkuru citu pozu. Sieviete guļ uz muguras, bet kājas ir paceltas gaisā, atbalstot tās uz vīrieša pleciem. Vīrietis ir nedaudz atbalstījies ceļos. Šī poza ļauj viņam izvēlēties gan mīlēšanās ātrumu, gan dziļumu. Sievietei atliek vien baudīt galvu reibinošās sajūtas. Šī poza patiks tām sievietēm, kurām patīk, ka vīrieša loceklis atrodas dziļi.

[apic=b0da3a01e363d.jpg][/apic]
[b]Sekojiet mums FB lapā [/b]Officiālais ClubX.lv blogs

Instagram: @clubxlatvija @latviajaclubx
Atslēgvārdi: Sekss, Seksa, Pozas
...