Neesi lietotājs??
Reģistrējies

Articles

Raksti
»
Neķītrais sekss
Other user articles

Neķītrais sekss

7/10/2019 18:59
[b]Sievietēm patīk perverss sekss[/b]

Pat visklīrīgākās meitenes ir iespējams pārliecināt piedalīties kādā nelabojami baudkārā un nepieklājīgā seksa aktā. Netici? Tas ir pilnīgi iespējams. Patiesībā sievietes ir kā iesprostoti nezvēri, kuri tikai to vien gaida, kad mēs, vīrieši, viņas atbrīvosim no „godīgās meitenītes” statusa.

Galvenais faktors, kas jāņem vērā, ir sagatavošanās un vēlreiz sagatavošanās. Tev ir jāizvairās no jebkādiem negaidītiem pārsteigumiem. Tas nozīmē, jā, tu uzminēji, daudz runāšanas... vēlams, pirms došanās gultā.

Svarīgs ir arī laiks, kad to esi ieplānojis darīt. Viņas izglītošana gan ir svarīgākais. Ja spēj pārliecināt, ka viss, ko jūs darāt, ir tikai un vienīgi viņas ideju nopelns, tad patiesībā vari arī tālāk nelasīt. Tu esi ģēnijs!

[b]Iepazīstini draudzeni ar pļaukāšanu, košanu un raušanu aiz matiem[/b]

Jā, visas šīs bērnišķīgās izdarības patiešām var padarīt seksu neatkārtojamu. Šīs gan ir lietas, par kurām pirms seksa īpaši daudz nav jārunā. Noskaidro, vai viņai tas patīk, seksa laikā, protams, rīkojoties ļoti, ļoti uzmanīgi. Paldies Dievam, attiecībā uz iepļaukāšanu un raušanu aiz matiem mūsu sabiedrībā ir samērā maz negatīvu stereotipu.

Kā tad lai viņu ar to visu iepazīstina? Labākais veids, kad viņu pārsteigt ar kādu neparastāku kustību, ir tieši aizraujoša seksa laikā. Tikai atceries, ka pārlieka agresivitāte noved tikai un vienīgi pie sāpēm.

Iepļaukāšanas māksla nāk tikai ar laiku. Labākais veids, kā to iesākt, būtu ar humoru. Svarīgi ir, lai arī viņai ir iespēja iepļaukāt tevi. Esi izdomas pilns un iedrošini viņu! Kārtīgi izsmejieties! Erotika nāks ar laiku. Nepļaukā viņu katru reizi, protams, ja viņa pati to nav pieprasījusi.

Knibināšanās ar zobiem ir vēl viena māksla, kas ir jāizkopj, pirms drīksti to likt lietā. Labākās vietas, kur viņai iekost, būtu pleci un vēders. Uzskatīsim, ka tevi nav īpaši jāizglīto par to, cik uzmanīgam un maigam tev ir jābūt šādās situācijās.

Raušana aiz matiem var būt patiešām uzbudinoša. Galvā ir daudz jutīgu vietiņu, kas padara šo procesu baudāmu un pat erotisku. Tas ir jādara ļoti maigi, jo nepareizas rīcības gadījumā var sagādāt pamatīgas sāpes partnerei.
[b]
Rotaļlietas[/b]

Vislabāk būtu samierināties ar vienkāršām lietām. Centies izvairīties no rotaļlietām, kas paredzētas vīriešiem! Viņa to var uztvert pārāk aizdomīgi. Labāk ir pieturēties pie klasiskajiem vibratoriem un mākslīgajiem dzimumlocekļiem.

Pastāv arī iespēja, ka viņa sabīstas un atsakās ar tevi ielaisties vai atbalstīt šādus izgājienus. Viss, kas tev ir jādara, - viņa jāizglīto. Tas nu ir jādara pirms seksa. Pasaki viņai, ka nesen žurnālā lasīji par kādu rotaļlietiņu, kas pamatīgi uzlabo seksuālo baudu! Noskaidro viņas domas, un, ja viņa ir atsaucīga, tad vienkārši kādu vakaru izvelc savu jauno pirkumu no kabatas...

Mīlējoties tumsā, vari viņai nemaz par palīglīdzekļiem neteikt. No rīta tos vienkārši atstāj uz gultas, lai draudzene saprot, ar ko viņai ir bijusi darīšana iepriekšējā vakarā!

[b]Anālais sekss[/b]

Tātad tu to labprāt gribētu izmēģināt, bet viņa par to pat nav sapņojusi un ir pamatīgi noraizējusies par iespējamām sekām. Tas padara tavu darbu īpaši sarežģītu. Šis darbiņš prasa daudz nervu, un tāpēc būtu vēlams sameklēt kādas instrukcijas, piemēram, internetā.

Nav perfekta veida, kā iesākt sarunu par anālo seksu. Mēģini pajautāt: „Vai tu jebkad esi nodarbojusies ar anālo seksu un vai tev tas patika?” Atbildes ir iespējamas tikai divas. Ja viņa atbild ar „jā”, tad pajautā, vai viņa to gribētu darīt atkal! Ja viņa saka „nē”, tad noskaidro, vai viņa būtu ar mieru izmēģināt laimi ar tevi, jo esi jūtīgs un uzticams draugs! Parādi viņai izprintētās instrukcijas un izglīto viņu!

Sievietēm patīk viss neķītrais, ja to dara pareizi. Tāpēc esi sagatavojies un pārliecini viņu, ka esi īstais vīrietis, ar kuru nodoties jauniem seksuāliem piedzīvojumiem!

[apic=2006e0053529a.jpg][/apic]
[b]Sekojiet mums FB lapā [/b]Officiālais ClubX.lv blogs

Instagram: @clubxlatvija
Atslēgvārdi: Neķītrssekss, Sekss, Partneri
...