Neesi lietotājs??
Reģistrējies

Articles

Raksti
»
Paspēlēsimies ar krūtīm?
Other user articles

Paspēlēsimies ar krūtīm?

14/08/2019 15:35
[b]Atklāj jaunus horizontus kaislē ar savu partneri. Vai ir iespējams pēc 10 gadu laulības pārsteigt savu partneri, kad seksuālajā dzīvē ir iestājusies rutīna? Protams, katra sieviete ir uz to spējīga.
[/b]
Runa ir par erotisko spēli pirms dzimumakta, kas palīdzēs jums atbrīvoties un izrādīt pieķeršanos viens otram.

Šoreiz paspēlēsimies ar krūtīm, kas pašas par sevi ir priekšspēles elements. Citiem vārdiem sakot, partnerim ir jāstimulē sievietes krūtis, piemērām ar dzimumlocekli.

Pārbrauciet ar krūts galu pār vīrieša dzimumlocekļa galviņu.

Brīvāk domājošas sievietes, var to darīt arī ar vīrieša anālo atveri, pieskaroties ar krūts galu anālajai atverei. Tas tiek pat uzskatīts par ļoti erotisku priekšspēles veidu. Anālās atveres paša galā ir ļoti daudz nervu galu, kas var veicināt stipru uzbudinājumu.

Vīrieši, kas pievērš lielu uzmanību sievietes krūtīm, liecina par viņu labu seksuālo kontaktu ar partneri.

[b]Pozas:[/b]
Vīrietis guļ uz muguras. Sieviete noliecas četrrāpus pār vīrieti un ar krūtīm stimulē vīrieša dzimumorgānus. Kustības – pēc pašas ieskatiem.

Ieskauj vīrieša dzimumlocekli ar krūtīm un ar lēnām kustībām virzies pa to uz augšu uz leju. Šāda priekšspēle, var veicināt pat ejakulāciju.

Vīrietis guļ uz vēdera. Šādā pozā vīrieti vislabāk var stimulēt pieskaroties viņa mugurkaulam, sēžamvietai un starp dibenvaigiem.

Šādi spēlējoties, sievietes krūtis piebriest, sieviete kļūst uzbudināta. Sievietes krūts gali ir ļoti erogēna zona. Šī poza ir lieliska, jo vīrietis var stimulēt sievietes dzimumorgānus.

Sievietēm, kurām grūti padarīt krūts galus stingrus, var nedaudz piepalīdzēt ar ledus gabaliņiem. Tas ir lielisks priekšspēle paveids, kas piedos asumiņu.

[apic=833c1397258a2.jpg][/apic]
[b]Sekojiet mums FB lapā [/b]Officiālais ClubX.lv blogs
...