Neesi lietotājs??
Reģistrējies

Articles

Raksti
»
Pazīmes, ka jūsu attiecības nav patiesas
Other user articles

Pazīmes, ka jūsu attiecības nav patiesas

6/11/2019 17:41
[b]1. Jūsu komunikācija ir briesmīga[/b]

Labu attiecību pamatā ir laba komunikācija – tas ir nepieciešams tāpēc, lai jūs savās attiecībās varētu “augt” un risināt problēmas. Bet jūs savās attiecībās nespējat sarunāties (piemēram, nestrīdoties) vai nedarāt to tāpēc, ka partnera problēma jums šķiet “smieklīga”, kas patiesībā nozīmē to, ka jums nav vienotas mērauklas savās attiecībās un ir dažādi mērķi.

[b]2. Pārlieku daudz emociju, kad jūs izejat sabiedrībā[/b]

Vai esat sastapušies ar tādiem pāriem, par kuriem bieži dzirdat sakām: “Viņi gan ir ideāls pāris! Tik piemēroti viens otram!”. Šādi pāri sabiedrībā bieži ļoti aktīvi izrāda uzmanību viens otram, uzsverot to, ka ir “pāris” un “ir attiecībās”. Sabiedrībā viņi vienmēr ir sadevušies rokās un smaida viens otram. Taču bieži vien šāda uzspēlēta emocionalitāte patiesībā liecina par pretējo – tādi viņi ir tikai citu cilvēku un draugu acīs, mājās viņi bieži pat neskatās viens uz otru, par pieskārieniem nemaz nerunājot. Nekļūstiet par viņiem!

[b]3. Jūs nespējat atcerēties kopīgus, brīnišķīgus mirkļus[/b]

Ja jums jautātu, kā jūs varat noraksturot savas attiecības, jūs atbildētu “normālas”. Jums nav brīnišķīgu brīžu, ko atcerēties, nav tādu atmiņu, kas liek taureņiem vēderā dejot. Īstās un patiesās attiecībās tā nenotiek. Ja jūs to neizjūtat viens pret otru un nespējat atcerēties šādus mirkļus, varbūt, ka patiešām nav vērts tērēt laiku.

[b]4. Šajās attiecībās jūs jūtaties “apmaldījies”[/b]

Attiecību sākumā var gadīties, ka viss ir mazliet noslēpumaini, “miglaini”, taču noteikti tā nevajadzētu būt pēc kāda laika. It īpaši tad, ja attiecībās jūs jūtaties kā apmaldījies mežā. Ja jūs tā turpināt justies pēc vairākiem kopā pavadītiem mēnešiem, acīmredzot, šis nav īstais cilvēks, ar ko jums vajadzētu būt kopā.

[b]5. Starp jums norit nemitīga cīņa par varu
[/b]
Egoisma apslāpēšana attiecībās ir pašsaprotama. Taču, ja jūsu attiecībās nemitīgi valda cīņa par “varu”: kam ir taisnība, bet kam – nav, tās nav īstas. Tas nozīmē, ka jums pietrūkst mīlestības vienam pret otru un sapratnes. Svarīgi esat tikai jūs paši un jūsu egoisms.

[b]6. Jūs labi saprotaties tikai seksā[/b]

Ja jūs esat viens no tiem pāriem, kas seksā viss ir vislabākajā kārtībā, bet ikreiz, kad jums ir jāizrunājas vai jāatrisina kāda problēma, iestājas katastrofa, tas liecina par to, ka jums nav emocionālās tuvības. Vienīgais veids, kur jūs jūtaties saprotam otru “no pusvārda” ir guļamistaba. Tas nozīmē, ka jūs esat fiziskās attiecībās, bet tā ir tikai maza daļa no attiecību kopuma.

[b]7. Jūs nepazīstat viens otra draugus[/b]

Cilvēks, kas pret jums izturas nopietni, vēlas padarīt jūs par savu dzīves daļu, viņš vienmēr jūs iepazīstināt ar saviem draugiem un savu ģimeni. Taču, ja jūs par savu partneri neko daudz nezināt, ir vērts aizdomāties, kāpēc?

[apic=99e1a92825188.jpg][/apic]
[b]Sekojiet mums FB lapā [/b]Officiālais ClubX.lv blogs

Instagram: @clubxlatvija @latvijaclubx
...