Neesi lietotājs??
Reģistrējies

Articles

Raksti
»
Runāt atklāti par seksu
Other user articles

Runāt atklāti par seksu

30/08/2019 10:54
[b]Zemāk, pa kreisi, tieši šeit... It kā vienkārši vārdi, bet gultā tos ir grūti skaļi izrunāt. Vēl jo grūtāk, pateikt savam partnerim to kas jums patīk. Pēkšņi pazūd runas spēja, nosarksti... It kā, seksa laikā nav ieteicams runāt, toties ir lietas, kas vajadzētu pateikt, lai nonāktu pie lieliska rezultāta. [/b]

Ja vīrietim nav ne jausmas, kas notiek zem segas, kā lai viņš zina, ka tas ko dara, sagādā jums baudu, vai pretēji, nesniedz nekādas emocijas? Jums ir jāņem groži rokās un uz priekšu! Šeit paveras tik daudz iespēju.

[b]Runā angliski[/b]
Tikai nelec ārā no gultas un neskrien pakaļ vārdnīcai. Visi ir kaut reizi redzējuši kādu porno filmu, un ļoti labi zina tur izmantoto leksikonu. Un ja jūtat, ka gribat to izmantot arī ar savu partneri, tur nav nekā slikta.

[b]Raksti vēstules[/b]
Sarakste pa skaipu var būt neliela priekšspēle tam, kas var norisināties tālāk. Šādi tev ir dots laiks, pirms atbildes sniegšanas apdomāt sakāmo. Tā var būt kā neliela intervija ar bildēm un dažādām kičīgām lietām, ko papildus pievienot, lai padarīt šo priekšspēli nedaudz interesantāku un uzbudinošāku.

[b]Izvēlies pareizo laiku[/b]
Šāda veida komunikācijai ir jāizveido īstā atmosfēra. Nav ieteicams sarunu vest guļamistabā, gultā. Noteikti ne pirms, ne pēc seksa.

[b]Izmanto īstos vārdus[/b]
Lai izklāstītu savas izjūtas, sākotnēji ir jāapdomā, ko un kā sacīt. Svarīgi ir rast īstos vārdus sarunai. Nekad nevajag sākt ar vārdiem „tu dari nepareizi”, labāk „man patīk, ka tu....” . Sākotnēji paslavē par to, kas labi padodas, bet pēc tam, norādi uz tiem trūkumiem, kas tevi traucē.
[b]
Neesi pārāk nopietna/s[/b]
Tas nav diplomdarbs ar nosaukumu „Mans labākais mīļākais”. Un noteikti, nekad neuzsāc sarunu ar vārdiem „mums vajag parunāt”, tas skan draudoši. Uzsāc sarunu ar kādu joku, parādi kādu smieklīgu seksa bildi, padari gaisotni vieglu. Tikai nesajauc humoru ar sarkasmu.

Un galvenais, ja gultā kaut kas nenotiek pa tavam prātam, nevajag par to klusēt. Ir uzskats, ka divi mīloši cilvēki viens otru saprot bez vārdiem – tas ir mīts!

Ja tu nevari sasniegt orgasmu, tas nenozīmē, ka tev būtu jāmainās vai jāpielāgojas. Tas nozīmē, ka jums ar partneri jāpiestrādā pie attiecībām.

[apic=2226960fc4147.jpg][/apic]
[b]Sekojiet mums FB lapā [/b]Officiālais ClubX.lv blogs
...