Neesi lietotājs??
Reģistrējies

Articles

Raksti
»
Sievietes un viendzimuma attiecības
Other user articles

Sievietes un viendzimuma attiecības

4/09/2019 10:35
[b]Saskaņā ar zinātnieku teoriju, vīrietis pašā sākumā ir biseksuālis, lai nu kā, vajadzība vīrietim vairoties un atbilst valsts prasībām, padara viņu par heteroseksuāli. Dzīvojot ar šādu pienākumu, vīrietis izvairās no attiecībām ar sava dzimuma pārstāvi. Lai pierādītu šo teoriju, ārvalstu zinātnieki veica interesantu pētījumu.[/b]

Pētījums ilga aptuveni 10 gadus. Tajā piedalījās gados jaunas meitenes un puiši, kas uzskatīja sevi par biseksuāļiem, homoseksuāļiem un tie kas vēl nebija izšķīrušies par savu seksualitāti. Zinātnieki dalībniekiem nelika mainīt savu seksuālo orientāciju, bet gan kādu laiku palūdza ierakstīt savas seksuālās vajadzības, un jebkuras citas izmaiņas intīmajā dzīvē.

Pēc ilgāka pētījuma noskaidrojās, ka tie, kas nebija pārliecināti par savu seksuālo orientāciju, vai bija biseksuāļi, tomēr izvēlējās pretējā dzimuma partnerus.

Tie, kas bija kopā ar sava dzimuma partneri, pētījuma laikā mainīja savas domas, bet tie bija tikai 25%. Lai nu kā, sievietes lesbietes par savu orientāciju bija pārliecinātākas, kā vīrieši homoseksuāļi.

Pētījuma laikā tika noskaidrots, ka sievietēm vairāk patīk pamēģināt ko jaunu, tai skaitā, attiecības ar savu dzimumu. Ir plaši zināms, ka sabiedrībā ir biežāk sastopamas sievietes biseksuāles, nekā vīrieši. Pēc statistikas, no desmit sievietēm, tās ir divas.

Zinātnieki apgalvo, ka ļoti svarīga loma attiecībās ir garīgajai saiknei un intīmajai tuvībai. Un to vislabāk spēj sniegt sievietes viena otrai. Un tas ir iemesls, kāpēc sievietes dod priekšroku cita citai, nevis vīrietim, kas pēc viņu domām neatbilst viņu prasībām.

[apic=bf6e5f3baae91.jpg][/apic]
[b]Sekojiet mums FB lapā [/b]Officiālais ClubX.lv blogs
Atslēgvārdi: Lesbietes, Sekss, Seksigi
...