Neesi lietotājs??
Reģistrējies

Articles

Raksti
»
Simulēt orgasmu
Other user articles

Simulēt orgasmu

4/07/2019 14:07
[b]Seksologi apgalvo, ka 10% orgasms tiek tēlots. Kāpēc sievietes tēlo? Vai vīrieši to pamana? [/b]

[b]Galvenais iemesls[/b] kāpēc sievietes tēlo orgasmu, lai ātrāk beigtu dzimumaktu. Sievietes, kas tēlo orgasmu, parasti pēc dzimumakta kaut kur steidzas – uz darbu, iepirkties, satikties ar draugiem. Šādām sievietēm jau ir iestrādājies, dzimumaktu beigt pēc iespējas ātrāk. Viņām nerūp sava labsajūta un seksuālā veselība.

[b]Otrs iemesls[/b] – parādīt savam partnerim, ka viņš kontrolē situāciju. Sieviete atdod grožus vīrieša rokās, lai viņš izjūt varu pār sievieti. Svarīga ir komunikācija ar partneri, kas jāņem vērā.

[b]Trešais iemesls [/b]– kāpēc sievietes tēlo orgasmu, ir bažas. Bažas, ka bērni var ienākt istabā, telefons var sākt zvanīt, utt. Parasti šīs sievietes tēlo orgasmu, lai ātrāk nodotos ikdienas rutīnai, kas neļauj pilnībā atbrīvoties.

[b]Ceturtais iemesls[/b] – nav noskaņojuma. Tas var būt uzjautrinoši, bet arī ļoti nepatīkami. Tu pagatavo vakariņas, ielej vannā ūdeni, iededz sveces, nopērc rozes...bet kaut kāda iemesla pēc – neveiksmīgas darba dienas, strīds ar draugiem vai ģimeni – sievietei atņem noskaņojumu, un visas tavas pūles ir veltīgas. Viņa iespējams ļausies, bet nebūs ar visu dvēseli tajā, pāris minūtes, notēlos orgasmu un dosies gulēt.

[b]Vai vīrieši pamana, kad sievietes tēlo?[/b]
Ne vienmēr. Nopietnās attiecībās, vīrieši iemācās atšķirt, kad viņu mīļota patiesi gūst kulmināciju, bet kad to notēlo. Katra reize ir atšķirīga, un katrs orgasms arī mēdz būt atšķirīgs, to partneris nopietnās attiecībās izprot. Patiesa orgasma laikā, sievietes seja kļūst sarkana, vagīnu nedaudz sarauj krampjos.

[apic=2d6aa21a61065.jpg][/apic]

[b]Sekojiet mums FB lapā [/b]Officiālais ClubX.lv blogs
...