Neesi lietotājs??
Reģistrējies

Articles

Raksti
»
Svarīgi attiecībās
Other user articles

Svarīgi attiecībās

2/07/2019 15:53
[b]1. Tuvība[/b]

Neatkarīgi no tā, vai šī tuvība ir emocionāla vai fiziska, tai pilnīgi noteikti attiecībās ir jābūt. Viena no lielākajām kļūdām, ko partneri pieļauj attiecībās, ir noslēgšanās sevī, piedzīvojot savstarpējas domstarpības. Atceries, tuvība jūsu attiecībās palīdzēs risināt sarežģījumus. Turklāt tā palīdzēs jums kļūt emocionāli tuvākiem un iepazīt vienam otru.

[b]2. Komunikācija[/b]

Vienmēr runājiet! Savstarpēja komunikācija spēj darīt brīnumus. Esiet atklāti un pārliecinies, ka protat kā ieklausīties, tā sadzirdēt. Izvairieties no runāšanas pretī, tā vietā centieties rast kompromisus. Esiet godīgi. Ir svarīgi, lai partneris apzinās, ka vienmēr esi atvērts sarunai, lai izvairītos no nevajadzīgiem konfliktiem. Tas ir vienīgais veids, kā izveidot savstarpēju saikni un sapratni.

[b]3. Uzticība un kompromisi[/b]

Esot attiecības, tu noteikti vēlies, lai abi ar partneri jūs būtu gluži kā cimds ar roku. Ir svarīgi, lai ikdienā jūs spētu saprasties un darboties kā viens mehānisms. Neskatoties uz to, protams, jums atšķirsies viedokļi. Tas ir pat labi. Tomēr jums jāspēj atrast veidu, kā nonākt līdz kopīgiem lēmumiem, kompromisiem, tādējādi atbrīvojoties no domstarpībām. Jums jābūt pārliecinātiem, ka sapratīsiet viens otru no pusvārda, un zināsiet partnera katru nākamo soli. Atceries, jūs ne vienmēr spēsiet vienoties par pilnīgi visu, taču jums jāspēj sadarboties komandā.

[b]4. Savstarpēja cieņa[/b]

Lai arī kas notiktu, atceries, ka jums jāspēj saglabāt savstarpēja cieņa. Attiecības bez cieņas vienkārši nespēj eksistēt. Jums jāapzinās, ka abi esat personības ar lielo burtu, un abi esat cieņas vērti. Respektē sava partnera uzskatus, viedokli un rīcību. Mīlestība nespēs rasties, ja tajās nebūs savstarpējas cieņas.

[b]5. Pacietība[/b]

Pacietība vienmēr būs svarīga jebkāda veida attiecībās. Atceries, neviens no jums nav ideāls. Turklāt ne vienmēr jūs mācēsiet rīkoties pareizi un pieņemsiet pareizos lēmumus. Šādos brīžos jums jāspēj būt tik pacietīgiem, cik vien iespējams. Jūsu trūkumi un ikdienišķās kļūdas nedrīkst stāties ceļā jūsu mīlestībai.

[apic=c013dc36c2c01.jpg][/apic]
[b]Sekojiet mums FB lapā [/b]Officiālais ClubX.lv blogs
...