Neesi lietotājs??
Reģistrējies

Articles

Raksti
»
Tu zini, kad viņai ir orgasms? Nepalaid to garām!
Other user articles

Tu zini, kad viņai ir orgasms? Nepalaid to garām!

11/05/2020 12:24
[b]Tās, kuras kliedz visskaļāk parasti izliekas. Elpošana, ķermeņa temperatūra un muskuļu sasprindzinājums – tas viss liecina par sievietes orgasmu. Bieži vien, sievietes simulē, dēļ stresa, kompleksiem par ķermeni, un protams, nespēja uzticēties partnerim, lai gūtu baudu.[/b]

Dārgie vīrieši, vai domājat, ka jūsu partnere, sieva, nekad netēlo orgasmu? Doājiet, ka kas tāds notiek tikai citu guļamistabās? Padomājiet vēlreiz. 85% vīrieši apgalvo, ka vinu partneres izjūt orgasmu, bet tikai 65% sieviešu, to patiešām dara. Secinājumi, daudzas sievietes, dažkārt mēdz nosimulēt.
[b]
Kāpēc sievietes tēlo orgasmu?[/b]

Ir daudz veidu, kā sievietei sagādāt baudu. Lai nu kā, trauksmainā ikdiena , stress, depresija, dusmas, neapmierinātība ar savu ķermeni, un vēl daudzi citi faktori, kas ietekmē spēju sasniegt orgasmu. Tāpēc, bieži vien sievietes tēlo orgasmu.
[b]
Atšķirt no tēlojuma
[/b]
Vislabākais veids, kā saprast vai sieviete tēlo orgasmu, ir vadīties pēc signāliem. Sākot jau ar priekššpēli, cik pretīmnākoša ir. Vislabāk, jau pamanīt no paša sākuma, vai sieviete vispār grib nodarboties ar seksu, vai ilgstoši jāpierunā.

Tad kādas ir tās pazīmes? Kā lai zina, kad tuvojas lielais O? Daudzus vīriešus šisjautājums gadiem nomoka.

Viņas rokas ir karstas un vēders silts. Viņas skatiens, it kā būtu apburta. Ķermenis kļūst gaisīgs, tādējādi, to viegli vadīt. Skūpstoties, mute kļuvusi sausa.

[b]Tātād, pēc kā tad īst var noteikt, vai tiek tēlots:[/b][i][/i]

Paātrināta elpošana
Paaugstināta ķermeņa temperatūra, paātrināta sirdsdarbība
Ķermeņa muskuļi sasprindzināti.
Vēdera muskuļu saraušanās
Dzimumorgānu saraušanās, atlaišana.

Orgasma laikā sieviete tiek vaļā no seksuālās spriedzes. Orgasma laikā dzimumorgāni ir saspringuši, tāpat ir arī ar citiem ķermeņa muskuļiem – kakls, kājas, rokas, seja. Pat pirksti kustas uz priekšu un atpakaļ.

[b]Kā pamanīt vai viņa tēlo?[/b]

Daudzas sievietes ir iemācījušās, ka simulēt orgasmu. Bet viņas nespēj kontrolēt 8-10 vagīnas kontrakcijas, un pārējā ķermeņa muskuļu kustību.

Bet sievietes prot pievērst vīrieša uzmanību citām lietām, novēršot uzmanību no šīm zīmēm. Porno saiti ir pilni ar iedvesmu. Kā piemērs, skaļa bļaušana, un intensīvas kustības. Vīriešus tas tik ļoti aizrauj, ka par citām lietām aizmirst. Tagad jūs zināt, ka tās, kuras kliedz visskaļāk, tēlo!

Galvenais – orgasms neparādās no zila gaisa. Nepievērsiet uzmanību zīmēm, bet gan koncentrējaties uz sievietes apmierināšanu. Jo vairāk domāsiet par baudas sniegšanu otram, jo kvalitatīvāks sekss būs.

[apic=516926acb5419.jpg][/apic]
[b]Sekojiet mums FB lapā [/b]Officiālais ClubX.lv blogs

[b]Populārākie iepazīšanās portāli internetā [/b]Mergina
Atslēgvārdi: Orgasms, Sieviešu
...