Neesi lietotājs??
Reģistrējies

Articles

Raksti
»
Vai tavs partneris ir neuzticīgs?
Other user articles

Vai tavs partneris ir neuzticīgs?

18/09/2019 13:25
[b]Pētījumi ir pierādījuši, ka vīriešus neuzticībā pieķert ir vieglāk, nekā sievietes. Kā izrādās, ir iespējams noteikt neuzticību pēc izskata, lūpām, acīm, utt.[/b]

Ko tādu noskaidroja Austrāliešu zinātnieki, veicot aptauju starp 200 brīvprātīgajiem. Viņiem tika uzdots jautājums, vai kaut reizi ir krāpuši savu partneri? Lielākā daļa atbildēja, ka ir monogāmi un neatbalsta neuzticību.

Viņiem tika parādītas 68 bildes, un tika uzdots jautājums, kuri no attēlā redzamajiem cilvēkiem ir neuzticīgi. Šajā testā sievietēm veicās labāk nekā vīriešiem. Vīrieši norādījā, jo vīrišķīgāks vīrietis, jo pastāv lielāka iespējamība, ka viņš ir neuzticīgs. Tieši tas pats ar sievietēm.

Tad viņiem tika uzdots jautājums, pēc kā viņi vadījās, lai izdalītu neuzticīgos? Sievietes apgalvoja, ka noteica pēc pleciem, lūpām, acīm, pat pēc žokļa. Protams, to nevar pateikt pētot atsevišķas ķermeņa daļas, bet visu augumu kopumā. Vīrieši uzskata, jo glītāks cilvēks, jo neuzticīgāks, bet sievietes tam nepiekrīt.

Lai arī kā, secinājums tāds, ka sievietes var vieglāk noteikt neuzticīgu vīrieti, vien tāpēc, ka ir uzmanīgākas, un pievērš lielāku uzmanību dažādām detaļām.

[apic=05fa7425b7a0f.jpg][/apic]
[b]Sekojiet mums FB lapā [/b]Officiālais ClubX.lv blogs

Instagram: @clubxlatvija
Atslēgvārdi: Neuzticība, Attiecibas, Meli
...