Neesi lietotājs??
Reģistrējies

Articles

Raksti
»
Kā saglābt seksu?
Other user articles

Kā saglābt seksu?

12/12/2018 14:50
[b]Ja jūs vēlaties saglabāt attiecības, tad pavisam noteikti seksu nevajag meklēt “citur”. Tas ir beigu sākums. Lai arī jums varbūt šķiet, ka kādreiz izjusto kaisli vairs neatgriezt (taču jūs nemaz necenšaties to darīt, bet radāt pretējo), ticiet – diviem cilvēkiem, kuri no jauna jūtas iemīlējušies un iekāroti, pa spēkam ir viss.[/b]

[b]Pirmkārt[/b], pārlieciniet sevi un vīru par to, ka sekss jums patiešām ir nepieciešams. Ne tāpēc, ka neprecēta draudzene to dara katru dienu ar savu mīļoto, ne tāpēc, ka apkārtējie vienā balsī apgalvo, ka bez seksa laulībai nav nākotnes. Bet tāpēc, ka jūs mīlat šo cilvēku un pa īstam vēlaties būt ar viņu kopā ne tikai garīgi, bet arī fiziski. Brīdis “aizmiegam kopā sānu pie sāna”, neskaitās.

[b]Otrkārt[/b], no šīs dienas un turpmāk – atrodat laiku seksam. Nekādu “aizbildinājumu” – tas ir tikpat svarīgs kā brokastis un duša pirms miega. Visas šīs procedūras ir nepieciešamas, lai ķermenis būtu vesels, bet sekss ir nepieciešams veselīgām attiecībām.

[b]Treškārt[/b], veltiet laiku sev, tāpat kā darījāt to pirms daudziem gadiem. Rūpējieties par savu labsajūtu, skaistumu un šajos mirkļos atcerieties, ka tieši jūs kādreiz likāt viņam novērsties no futbola spēles un darba. Visdrīzāk, ka jūsu augstpapēžu kurpes jau sen ir nomainījušas ērtas kedas, bet svārkus un kleitas – elastīgi džinsi… Un tagad jūs gaidāt, ka šāds “salikums” viņu uzbudinās. Veltīgi! Esiet sievišķīga un skaista – jūsu vīrietis to novērtēs.
[b]
Ceturtkārt[/b], izdariet kaut ko pilnīgi jaunu un nebijušu. Īpaši, ja veids “atpakaļ pagātnē” nestrādā. Nomainiet frizūru, sāciet nodarboties ar sportu, pārkārtojiet guļamistabu, izmetiet apģērbu, kas ir apnicis, iegādājieties jaunu gultas pārklāju. Tas nepieciešams, lai jums abiem rastos “jaunas” sajūtas, kas ļaus ļauties arī seksuāliem, vēl nebijušiem, eksperimentiem.

Un visbeidzot, atrodiet laiku, ko pavadīsiet tikai divatā. Mazs dzīvoklis, bērni, varbūt arī vecāki – šie faktori noteikti nav seksam “draudzīgi”. Centieties atstāt bērnus pie vecmāmiņas uz brīvdienām, bet paši dodieties, piemēram, uz kādu viesu namu vai izīrējiet dzīvokli. Starp citu, tieši ar dzīvokļa izīrēšanu saistās mazliet “neķītras” domas, bet ticiet – brīdī, kad jūs “meklējat” seksu, tas nekaitēs. Turklāt jūs sev atgādināsiet divus studentus, kuri tik ļoti viens otru grib, ka meklē visdažādākos veidus, lai tikai pabūtu divatā.

Pats galvenais – nevajag zaudēt ticību un teikt, ka nekas no augstāk pieminētā nenostrādās. Sākumā izmēģiniet! Ja sekss joprojām paliek par retu viešņu jūsu guļamistabā, tad, iespējams, tas ir aizgājis uz visiem laikiem kopā ar jūsu jūtām?

[apic=5b9d88e7c6855.jpg][/apic]

[b]Sekojiet mums FB lapā [/b]Officiālais ClubX.lv blogs
Atslēgvārdi: Sekss, Glābtseksu
...