Neesi lietotājs??
Reģistrējies

Articles

Raksti
»
Ko nedrīkst darīt pirmā randiņa laikā
Other user articles

Ko nedrīkst darīt pirmā randiņa laikā

14/12/2018 09:21
[b]1. Nevelc mugurā apģērbu, kurā tu nejūties skaista.[/b]

Kāds gan tev būs prieks no satikšanās, ja tev visu laiku būs jāskaita apēstie kumosi, jo kāds no tiem var kļūt par liktenīgo, no kura tava apspīlētā kleita izirs pa vīlēm? Un cik nepatīkami, ja visu laiku jāatceras, ka nedrīksti pacelt roku, jo pēdējam tīrajam kreklam ir caurums padusē.

[b]2. Neierodies uz pirmo randiņu ar tonētām kontaktlēcām.[/b]

Viens no maniem paziņām reiz stāstīja, ka aizgājis uz randiņu ar kādu meiteni, kurai bijušas skaistākās acis pasaulē. Viņš, protams, nekavējās izteikt viņai komplimentus šai sakarā, un pēc šī pirmā randiņa viņi izlēma turpināt satikties. Taču nākamajā reizē viņš atklāja, ka acis meitenei ir gluži parastā pelēkā krāsā, nekas īpašs, taču puisis jutās tik neveikli, ka izteicis komplimentus par viņas neīsto acu krāsu, ka draudzība ar laiku pajuka.

[b]3. Nerunā nepārtraukti par savām pēdējām attiecībām.[/b]

Un vispār, ja no tā iespējams izvairīties, pirmajā randiņā sarunās labāk neminēt pretējā dzimuma pārstāvjus. Cilvēki šādu kļūdu pieļauj tāpēc, ka jūtas nedroši. Ja cilvēks piekritis tikties ar tevi, tas nozīmē, ka viņš tevī saskata kādu vērtību. Tev nav lieki jāuzsver fakts, ka tevi iekāro vēl kāds cits.

[b]4. Nerunā pārāk daudz par sevi.[/b]

Ir tiesa, ka vislabākais veids, kā piesaistīt kāda cilvēka uzmanību, ir uzdot pēc iespējas vairāk jautājumu par viņu. Taču, ja jūties nedroši, tev var rasties nepārvarama tieksme nebeidzami pļāpāt par savu dzīvi, jo nav īpaši jāpiepūlas, lai atsauktu atmiņā šo informāciju. Neatceros, ka kāds kādreiz būtu teicis: "Ak, viņa visu vakaru gribēja runāt tikai par MANI!... Cik garlaicīgi!"

[b]5. Nesāc sapņaini klāstīt, cik bērnus tu gribētu.[/b]

Saprotu, ka ir svarīgi noskaidrot, vai iespējamais attiecību kandidāts atbalsta tavus mērķus, taču atliec labāk šīs runas uz vēlāku laiku, kad būsi noskaidrojusi, vai vispār spēj saprasties ar šo cilvēku. Pagaidām rūpējies par to, lai jums abiem būtu interesanti.

[b]6. Nepievērs uzmanību citiem cilvēkiem![/b]

Nekas nav tik nepatīkami kā aiziet uz randiņu ar kādu jaunu paziņu un atklāt, ka šis cilvēks tavu acu priekšā visu laiku blenž uz kādas meitenes dekoltē! Bieži gan tā nenotiek, un parasti tā ir tikai kārtējā nedrošības izpausme, taču, ja puisis tā tomēr rīkojas, tad ieteicams norādīt uz to ar kādu ironisku asprātību.

[b]7. Nedzer pārāk daudz![/b]

Nevajadzētu jau pirmajā randiņā parādīt sevi no sliktākās puses. Ja randiņš ir galīgi garām, vari piedzerties pēc tam, kad esi atgriezusies mājās!
[b]
8. Neiedomājies, ka tavs randiņa partneris automātiski izmaksās tev vakariņas.[/b]

Par šo jautājumu ir dzirdēti visādi stāsti, taču katram gadījumam, neatkarīgi no tā, kurš kuru ir uzaicinājis, nekad nenāk par ļaunu piedāvāt samaksāt pusi no rēķina, pat ja tu neesi randiņa iniciatore.

[apic=6e204da1527f9.jpg][/apic]

[b]Sekojiet mums FB lapā [/b]Officiālais ClubX.lv blogs
Atslēgvārdi: Randiņi, Pirmaisrandiņš
...