Neesi lietotājs??
Reģistrējies

Articles

Raksti
»
Kāpēc sieviete grib sievieti?
Other user articles

Kāpēc sieviete grib sievieti?

8/01/2019 14:57
[b]Sekss un seksualitāte - neatņemami mūsu dzīves atribūti, tās normāla un veselīga sastāvdaļa. Kādai tā ir iespēja gūt un sniegt baudu, dalīties maigumā un mīlestībā, citai - pašapliecināšanās vai brīvā laika pavadīšanas veids. Ir tik patīkami izbaudīt labu seksu ar vīrieti, bet vai jums nekad nav radusies doma – kā būtu mīlēties ar sievieti?[/b]

Lai arī tev ir labi kopā ar savu vīrieti, vai tu, liekot roku uz sirds, vari apgalvot, ka nekad neesi domājusi, kā būtu seksa laikā izbaudīt sievietes glāstus, pieskārienus, tikai sievietei vien piemītošo smaržu, zīdaini maigo ādu, auguma aprises utt.? Kā atzīst sievietes, kuras ir mēģinājušas mīlēties ar sava dzimuma pārstāvēm, tas esot viens no jaukākajiem un neaizmirstamākajiem piedzīvojumiem, ko viņas jebkad ir baudījušas.

Kāpēc sievietes pirmoreiz izvēlas savā baudā labāk dalīties nevis ar vīrieti, bet sievieti? Vispopulārākā un biežāk sastopamā atbilde ir – viņas vēlas apmierināt savu ziņkāri. Vai tiešām ir tā, ka daiļā dzimuma pārstāves viena otrai spēj sniegt lielāku baudu nekā vīrietis? Vai viņas izvēlas sievietes glāstus tādēļ, ka viņām nav paveicies ar vīrieti, kurš nespēj apmierināt visas viņu tieksmes un vēlmes?

[apic=134525bbd4502.jpg][/apic]

[b]Sekojiet mums FB lapā [/b]Officiālais ClubX.lv blogs

Vai tiešām jūs nekad neesat domājušas par maiguma un jutekliskuma pilnu mīlēšanos ar sievieti?
Atslēgvārdi: Lezbietes, Sievietearsievieti
...