Neesi lietotājs??
Reģistrējies

Articles

Raksti
»
Kāpēc sievietēm patīk vīrieši formās?
Other user articles

Kāpēc sievietēm patīk vīrieši formās?

17/12/2018 16:01
[b]Viņi vieš uzticamību[/b]
Vīrieši formās, dāmu acīs izskatās uzticami un disciplinēti cilvēki, kuru labās īpašības netiek apšaubītas. Šis ir samērā drošs variants, ja vīrietis uzvedas kautrīgi un nemēdz lielīties ar saviem sasniegumiem.

[b]Viņi ir galanti un bruņinieciski[/b]
Pati profesionālā darbība bieži vien noved pie tā, ka vīrietī pamostas bruņinieks. To var redzēt pēc viņa manierēm, un lielākoties ar galantu uzvedību ir pietiekami, lai kungs radītu pozitīvu priekšstatu par sevi (dāmām ir ļoti labvēlīga attieksme pret vīriešiem, kuri atver durvis, palaiž pa priekšu, sapulcē pasniedz krēslu utt).

[b]Pārāk aizņemti, lai izveidotu ģimeni[/b]
Treškārt, tā kā šādi vīrieši ir ļoti aizņemti darbā, viņiem ir grūti atrast laiku attiecību veidošanai un mīlestībai, tāpēc viņu sirds bieži vien ir brīva. Ja uz mobilo tālruni nepaļaujaties, eksperti iesaka atgriezties pie vecās labās tradīcijas - papīra vēstulēm. Un vēl – armijniekiem un citiem „uzplečotiem” puišiem skarbā dzīves rūdījuma dēļ var būt grūti izteikt savas emocijas.

[b]Sievietes meklē partneri, kurš viņas aizsargātu[/b]
Pētnieks Gitandžali Šarma atzīst: "Sievietēm, kuras ir nolēmušas saistīt savu dzīvi ar vīrieti formastērpā, jābūt gatavām uz ilgiem atšķirtības posmiem. Pēc šādiem periodiem ir ļoti grūti atjaunot attiecības iepriekšējā līmenī. Bet vēsturiski ir iegājies tā, ka sievietes meklē partneri, kurš varētu viņas aizsargāt. Vīrieši formastērpā to lieliski iemieso, un tādēļ pēc viņiem joprojām ir pieprasījums."

[apic=624f44574fc97.jpg][/apic]

[b]Sekojiet mums FB lapā [/b]Officiālais ClubX.lv blogs
Atslēgvārdi: Uniforma, Vīriuniformās
...