NOT A MEMBER?
Sign up
14/07/2010 13:14
-1

Lūriķi mums apkārt

Kā mani tracina, ka tiek aizskarts mans privātums, un ar to es domāju lūrīķus, kas cilvēkam vasaras karstajās dienās neļauj uzvilkt kreklu mazāk, lai nesāktu dročīt.
Nezinu kā Jūs, bet man ir nācies saskarties ar lūrīķiem, un ne reizi vien.
Sākšu ar to, ka manai dzīvojamai ēkai pretī ir vēl viena dzīvojamā ēka, kas sniedz diezgan labu ieskatu pretējos logos. Un tā es kārtējo vakaru pēc darba iegāju dušā, un protams ņemot vērā šīs vasaras svēlmi, pa dzīvokli staigāju kaila. Tā es tur staigāju šurpu turpu, līdz pamanīju pretējās mājas logā stāvam tēlu. Īpašu uzmanību tam nepievērsu, tikai drošības pēc uzvilku kaut ko mugurā. Nākmājā vakarā notika tas pats, tad nolēmu pačekot mazliet tuvāk, kas par lietu, un ieraudzīju tur stāvam kailu vīrieti, ar saslējušos locekli, vērojot mani caur binokli. Varētu padomāt ka viņš vēro kādu citu, bet tā kā man apkārt pārsvarā dzīvo gados padzīvojušas tantiņas, nospriedu ka tomēr šie skatieni ir vērsti uz manu pusi. Ja tomēr tā nav, tad viņš ir patiešām slims cilvēks. Kopš tās dienas vienmēr taisu ciet aizskarus, vai arī apģērbjos. Bet tādam perversulim noteikti fantāzija strādā, jo kā nekā kailu jau mani ir redzējis.
Kārtējo nepatīkamo atgadījumu piedzīvoju kādā ārā kafeinīcā. Piebildīšu, ka biju uzvilkusi īsus mini svārkus. Sēdēju, dzēru saldējuma kokteili, kad pamanīju kādu vīrieti no pretējā galdiņa, kas acis nonovēršot uz mani blenza. Sākumā nesapratu, bet jutos diezgan neērti. Un tā kādu laiku, līdz pamanīju, ka viņš zem galda aplaimo savu lockeli. Es momentā pielēcu kājās un devos prom.
Tiekšu atklāti man tas bija ļoti nepatīkami, un bieži vien redzot kādu vīrieti intensīvi uz mani blenžot, aizdomājos par to ko viņš iespējams dara, vai darīs pēc tam.
Tags: Lrii, Drotji
...