Neesi lietotājs??
Reģistrējies

Blogs

Citu lietotāju Blogi

Lūriķi mums apkārt

14/07/2010 13:14
Kā mani tracina, ka tiek aizskarts mans privātums, un ar to es domāju lūrīķus, kas cilvēkam vasaras karstajās dienās neļauj uzvilkt kreklu mazāk, lai nesāktu dročīt.
Nezinu kā Jūs, bet man ir nācies saskarties ar lūrīķiem, un ne reizi vien.
Sākšu ar to, ka manai dzīvojamai ēkai pretī ir vēl viena dzīvojamā ēka, kas sniedz diezgan labu ieskatu pretējos logos. Un tā es kārtējo vakaru pēc darba iegāju dušā, un protams ņemot vērā šīs vasaras svēlmi, pa dzīvokli staigāju kaila. Tā es tur staigāju šurpu turpu, līdz pamanīju pretējās mājas logā stāvam tēlu. Īpašu uzmanību tam nepievērsu, tikai drošības pēc uzvilku kaut ko mugurā. Nākmājā vakarā notika tas pats, tad nolēmu pačekot mazliet tuvāk, kas par lietu, un ieraudzīju tur stāvam kailu vīrieti, ar saslējušos locekli, vērojot mani caur binokli. Varētu padomāt ka viņš vēro kādu citu, bet tā kā man apkārt pārsvarā dzīvo gados padzīvojušas tantiņas, nospriedu ka tomēr šie skatieni ir vērsti uz manu pusi. Ja tomēr tā nav, tad viņš ir patiešām slims cilvēks. Kopš tās dienas vienmēr taisu ciet aizskarus, vai arī apģērbjos. Bet tādam perversulim noteikti fantāzija strādā, jo kā nekā kailu jau mani ir redzējis.
Kārtējo nepatīkamo atgadījumu piedzīvoju kādā ārā kafeinīcā. Piebildīšu, ka biju uzvilkusi īsus mini svārkus. Sēdēju, dzēru saldējuma kokteili, kad pamanīju kādu vīrieti no pretējā galdiņa, kas acis nonovēršot uz mani blenza. Sākumā nesapratu, bet jutos diezgan neērti. Un tā kādu laiku, līdz pamanīju, ka viņš zem galda aplaimo savu lockeli. Es momentā pielēcu kājās un devos prom.
Tiekšu atklāti man tas bija ļoti nepatīkami, un bieži vien redzot kādu vīrieti intensīvi uz mani blenžot, aizdomājos par to ko viņš iespējams dara, vai darīs pēc tam.
Atslēgvārdi: Lrii, Drotji
2017/08/30 20:36
Tas ir vīriešu dabā! Nenoliegšu-man arī patīk, it īpaši ja kāda mauciņa uzvilkusi svārkus, kas labi ja pusi pakaļu nosedz! Iepazīties gan negribas ar medeļējeva tabulas īpašnieci, bet acis pamieloju!
+1
2016/03/14 19:48
Ko tu tur cepies? Šausmīga problēma, ka kāds uz tevi paskatās. Tas ir tikai dabiski, ka kailas sievietes ķermenis rada interesi vīrietim. Tu varbūt esi kompleksaina, kā daudzas latviešu sievietes? Man arī patīk lūrēt ar binokli gan pretējos logos, gan jūras krastā, gan daudzkur vēl, kur ir kas pikants. Un neesmu nedabūjis tips. Ir man gan sieva, gan mīļākā. Bet vuārisms kā tāds, vienkārši ir dažu cilvēku nekaitīgs vaļasprieks.
2016/01/13 05:55
Loti patikami lūrēt kā meitenes gatavojas minetam,kāda negrib mani sasildit.
2015/09/05 10:06
Man gan patīk:)
+2
2015/08/22 03:30
Vai tad, ja pretējās mājas dzīvoklī defilē puskaila, vai pat kaut vai kaila, simpātiska sieviete, un es uz viņu skatoties, no sava dzīvokļa loga, priecēju acis, vai pat uzbudinos, es uzreiz esmu izvirtis?
Ja man kafeinīcā, pretī sēž skaista sieviete, īsos mini, ar glītām kājām, un es mieloju acis un iztēlojos kā glāstu un skūpstu šīs skaistās kājas, pat netuvojoties viņai, es būtu izvirtis?

Ko īsti Tu gribi? Staigāt kaila savā dzīvoklī pie atvērtiem logiem, un lai neviens, kam ir tāda iespēja, neieskatās tajā? Kautrīgi novērš skatienu? Uzvilkt mini un lai visi Tevi ignorē?

Es nesaku, ka Tev tagad būtu jāietērpjās parandža, aizvelk ar bieziem aizkariem visi logi, un jaaizslēdz durvis. Bet apkārtējo uzvedība, kas vērsta pret mums, galvenokārt ir atkarīga no mums pašiem. Smaidīsi, un Tev smaidīs pretī. Pat ja esi kaila. Rīkosi histēriju, un tikpat neadekvātu rīcību vari sagaidīt pretī.

Kaut kur savas dienasgrāmatas ierakstos Tu skaisti apraksti, kā ar baudu sūkāji locekli, turklāt īsti nepazīstamam vīrietim. Tātad neesi nekāda skolniece, kuru var izbiedēt ereģētā locekļa izskats. Nu lūk, būtu noskatījusies ar smaidu uz lūpām, izrādi ko tieši Tev velta masturbētāji pretējos logos, vai kafeinīcā, pie pretējiem galdiņiem, un mierīgu prātu atgriezusies pie savām dienas gaitām. Kas zina, varbūt kāds vēl iepatīkas.

Viss ir vienkārši.
2013/08/13 17:26
Hmm... mani atkal netraucē lūriķi, man viņu no sirds žēl - tā vietā, lai baudītu kārtīgu sexu, viņi uzbudinās lūroties un pēc tam "sit ķepā".
Man atkal cits stāsts - es esmu atklājusi nūdistu pludmali, man tur patīk, patīk uzskatos brīvie cilvēki, kuriem nav kompelksi un kuri nedara to kā tikai skatās cik visi citi briesmēgi, bet paši aizmirst uz sevi apskatīties. Tā nu es stāvu kaila un sauļojos, atnāk puisis šortos ķērbts, pat simpātisks puisis, nopeldas, atnāk pie drēbēm, redzu, ka skatās kāri uz blakus guļošajā, kuras nav pavisam kailas, tad viņa acis nonāk pie manīm..... Viņš skatās kāri uz manīm un smaida, es dusmīgi skatos uz viņu ar domu, ka šis sakautrēsies, bet nē skatās man tieši virsū un smaida....
Man bija pārsteigums, ka kāds var lūrēt tik nekaunīgi :)
2012/10/30 13:18
nju man ta nav gadijies.....bet nu saprotu ka patikami tas nav....
+2
2012/07/13 11:57
nu,ja staigā kaila pa dzīvokli,neaizvelkot aizskarus, vai uzvelc super mini brunčus, tad ko brīnies, ka vīrieši attiecīgi reaģē? [f43]
+1
2011/07/20 15:43
Kāda jēga sevi ierobežot, tikai tadēļ, ka kāds var tikai palūrēt!
Kad sauļojos kails un kaut kur nobrikšķ krūmiņs ... tas ir pat interesanti.[f43]
2011/06/08 19:27
Viriesi protams skatisies uz tevi ja tu esi skaista! [f22]
Bet domat par to ko vini daris pec tam - nav tavas rupes
2011/06/08 17:04
bet ko lai dara ja tu esi skaista?
+1
2010/07/14 21:28
~teiksu tikai vienu teikumu!! uzvelc drēbes tad!!!!! kaut ja man majas karsti neiesu jau nu pa kailo staigāt pie logiem un rādit.... kaut vai kaukādus vieglākus apgērbus lai nesveldzina tad uzvelc bet nejau pa kailo wnk njam ko ta gribēji? lai neviens neskatas? lol feil ja ta domā tapat atradīsies visādi umņiki .... un tad tik tuvu varb logam nevajag staigat ari butu labi ;) ai sameloju vairaki teikumi tjur ir :D
2010/07/14 21:28
~teiksu tikai vienu teikumu!! uzvelc drēbes tad!!!!! kaut ja man majas karsti neiesu jau nu pa kailo staigāt pie logiem un rādit.... kaut vai kaukādus vieglākus apgērbus lai nesveldzina tad uzvelc bet nejau pa kailo wnk njam ko ta gribēji? lai neviens neskatas? lol feil ja ta domā tapat atradīsies visādi umņiki .... un tad tik tuvu varb logam nevajag staigat ari butu labi ;) ai sameloju vairaki teikumi tjur ir :D
2010/07/14 21:13
Es negribu dzīvot tumsā, tikai tāpēc, ka kāds ir izvirtis. Man ir vajadzīga gaisma. Un runa jau neiet tieši par pašiem vakariem, kad jāslēdz lampas iekšā, bet gan par dienas gaismu.
2010/07/14 21:09
hmm vnk aizver aizskarus :D njam ko lai dara ja daži labi sev nevar dabūt dzīvē kadu minku!! un ta arī tie dīvainie cilvecinji rodas....
2010/07/14 21:02
Es vairs nevaru pat savās mājās justies droši. Man ir bez maz vai jānorobežojās no apkārtējās pasaules, lai justos ērti, bet tās ir manas mājus un tur es gribu komfortu, vietu kur man neviens netraucē.
2010/07/14 20:54
lol tāds stāstiņš :D njam slimi slimi tadi cilveki nošaut ar rudzu bisi tādus :D
+6
2010/07/14 20:38
Man gan patīk ka mani slepus novēro, vēl jo vairāk ja tas ko viņi redz - uzbudina. Citreiz pati speciāli panāku lai uz mani skatās. Tas piedod pikantumu manai seksuālai dzīvei.
...