NOT A MEMBER?
Sign up

Articles

Articles
»
Sekss pie dabas
Other user articles

Sekss pie dabas

3/06/2019 16:46
[b]Brīžos, kad gaisā virmo kaisle, un esat nodevušies viens otra glāstiem un skūpstiem, diez vai daudz prātosiet par to, vai izvēlētā vieta ir tā labākā, tomēr ir dažas lietas, kas būtu jāņem vērā.[/b]

Ja vēlaties pavadīt romantisku vakaru, kas pārvēršas kaislīgā naktī, "drošie" varianti ir mašīna vai telts. Ne vienā, ne otrā jums nevajadzēs satraukties par to, ka priekus sagandēs laikapstākļi vai citi apkārtējās vides faktori, piemēram, kukaiņi, dzēlīgi un indīgi augi, smiltis un dubļi, kas var patrāpīties zem kāda no partneriem.

Ņemiet gan vērā, ka mašīnā vietas nav īpaši daudz un prieki var beigties ar nobrāztiem ceļgaliem. Tāpat jāņem vērā vieta, kur novietojat mašīnu, ja nevēlaties, lai jūsu intīmajiem piedzīvojumiem uzrastos liecinieki. Runājot par telti – tai cauri nevar redzēt, bet tā, ļoti iespējams, kustēsies tādā pašā ritmā kā jūs, tāpēc to labāk uzsliet kādā nomaļākā stūrītī, kur tā nav izlikta apkārtējo apskatei.

Kā vienu no uzbudinošākajām un romantiskākajām vietām "Women's Health" min pludmali. Atrodiet kādu nomaļu stūrīti, kur, paslēpjoties no citu acīm, varat noklāt sedziņu, un ne vien vērot saulrietu, bet arī ļauties viens otram. Atmosfēra, kas rodama pludmalē, noteikti palīdzēs noskaņoties. Tāpat lieliska vieta, kur ļauties mīlas priekiem, ir privātmājas pagalms, ja vien tas ir pietiekami noslēpts no kaimiņu redzīgajām acīm. Tas ļauj izbaudīt atmosfēru, kāda ir seksam brīvā dabā, vienlaikus izbaudot daudz priekšrocību, piemēram, iekopts zāliens noteikti ir daudz patīkamāks nekā zāle mežmalā, arī kukaiņu tajā ir mazāk.

Savukārt "Cosmopolitan" norāda, ka arī parks ir laba vieta, kur nodarboties ar seksu. Pats galvenais ir izvēlēties vietu un laiku, kad risks tikt pieķertiem ir niecīgs un kad parkā nav bērnu. Tiem, kas alkst ekstrēmākas izjūtas, "Daily Mail" iesaka izmēģināt pozu, kurā sieviete sēž šūpolēs, bet vīrietis vai nu tup uz ceļiem vai stāv kājās. Tā nav vienkārša poza, bet noteikti ietaupīs laiku un līdzekļus, kas nepieciešami speciālu seksa šūpoļu uzstādīšanai.

[apic=630659640b76a.jpg][/apic]
[b]Sekojiet mums FB lapā [/b]Officiālais ClubX.lv blogs

Avots:viņa
...