10 pazīmes, kas liecina, ka esi pārāk labs viņai

Dinner_date_CP86E2_3201125b

Aplūkosim pazīmes, kas norāda uz to, ka viņa tev neder.

Tu esi sarunas uzturētājs. Ne pirmo reizi tu pamani, ka ne tikai viņa ir klusa, bet arī viņas ģimene neizplūst daudz vārdos.

Viņa nodarbojas ar seksu, kā porno zvaigzne. Tā nav laba zīme. Ja tava sieviete ir gatava nodarboties ar seksu jebkurā vietā un jebkurā laikā, pat publiskās vietās, ir laiks aizdomāties. Padomā, vai šai sievietei ir pašcieņa? Vai vēlies tādu sievieti par sievu?

Nevienam no taviem draugiem viņa nepatīk. Lai arī cik ļoti tu vai viņa censtos rast kopīgu valodu ar taviem draugiem, tas nesniedz nekādus panākumus. Viņa tavā draugu sabiedrībā ir ļoti klusa, un atrodas nostāk, lai nebūtu ar viņiem jākomunicē. Tas nav uz ilgstošām attiecībām.

Nepārtraukti stimulē viņu uz kaut kādām darbībām. Ja nepārtraukti tev nākās viņu mudināt iet strādāt, nodarboties ar sportu, ieturēt veselīgāku dzīvesveidu, vai pat tādas elementāras lietas, kā iziet sabiedrībā kopā…nav jēgas tērēt savu laiku.

Viņa nevar apmaksāt savus pirkumus. Līdzko pienāk brīdis maksāt par ēdienu, izklaidi, vai ko citu, sākas garš teātris par aizmirstu maku, vai naudas trūkumu. Protams, ir ierasts, ka vīrietis maksā par sievieti, tomēr ir brīži, kad sievietei ir jāizrāda iniciatīva, kas pierāda, ka viņa nav bezcerīga un ir finansiāli neatkarīga.

Viņa apbrīno to, ka tev ir kredīts. Ja sieviete nesaprot cik svarīgi ir mēģināt neuzņemties risku, un pēc iespējas minimālāk iesaistīties kredītsaistībās, tas var sagādāt problēmas nākotnē. Ja tu esi par ietaupīšanu, nevis naudas izšķiešanu, nav ko domāt, tu noteikti esi labāks par viņu.

Viņu nesatrauc higiēna. Ja tev dažkārt gribās viņai pateikt, mazgā biežāk zobus, pirms gulētiešanas nomazgājies dušā, aizdomājies, jo tās nav lietas uz kurām ir jānorāda, bet gan ir pašsaprotamas.

Viņa nav ieinteresēta apgūt jaunas lietas. Protams, ja tikko esat sākuši tikties, tas nav nekas traks, ja nedzirdi no viņas spīdošas idejas. Tomēr, ja esat jau labu laiku attiecībās, un neesi no viņas dzirdējis neko interesantu, vai to ka nav lasījusi nevienu grāmatu, par kuru varētu parunāt…tu noteikti jutīsies apspiests. Un tas tev neder.

Ja tev dēļ viņas nākas saskarties ar likumu. Nav nekas traks ja vienreiz kas tāds gadās. Bet ja tas sāk atkārtoties, mūc projām!

Izskats viņai ir viss. Protams, to, kā pasniedz sevi ir svarīgi, bet izskats attiecībās un komunikācijā ar apkārtējiem cilvēkiem, nav noteicošais. Varbūt viņa tevi piesaistīs ar savu izskatu, bet ar laiku tu gribēsi gudras sarunas. Un ja sapratīsi, ka viņai nav ko teikt, tad skaistums vairs nešķitīs tik būtisks.Tev patiks arī...

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Oficiālais ClubX.lv blogs

X