Flirts – tavu attiecību noteicējs

men-flirting

Zinātnieki ir noskaidrojuši, ka flirtēšanas stils, nosaka turpmāko attiecību izveidi.

Saskaņā ar zinātniekiem, cilvēki, kas flirtē rotaļīgi, veicina nopietnu īstermiņa attiecību izveidi. Turpretim, laipna un pārdomāta flirtēšana – ilgtermiņa atteicībām.

Aptaujā piedalījās 51 000 personu. Viņiem bija jāatbild uz tādiem jautājumiem, kā flirtēšanas paveids, komunikācija un attiecību vēsture.

Aptaujas rezultāti nāca klajā ar 5 dažādiem flirta paveidiem – tradicionālais, fiziskais, sirsnīgais, rotaļīgais un laipnais. Skaidrs, ka divu cilvēku komunikācijā vadību pārņem flirts. Tikai, flirta paveids noteiks to, ar kādu partneri norisināsies šī komunikācija, un ar ko tas galu galā beigsies.

Ja tavā dzīvē ir cilvēki, ar kuriem, kā tev šķiet, nekad neizdosies komunikācija, pamaini flirtēšanas tehniku. Protams, ir grūti mainīt to, kas neatbilst tavai personībai vai vēlmēm, tomēr dažkārt ir nepieciešams mazliet improvizēt. Tas noteikti palīdzēs atrast īsto partneri.

Turpmāko nopietno attiecību veiksme ir atkarīgā no sākotnējās komunikāciju tehnikas.Tev patiks arī...

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Oficiālais ClubX.lv blogs

X