Kā uzvarēt strīdā ar vīrieti

BD7835-001

Viena no gavenajām problēmām, ar ko saskaras sieviete strīdā ar vīrieti, viņi aiziet prom no problēmas, vai vienkārši neklausās.

Sliktās ziņas ir tādas, ka ar vien biežāk sievietēm ir grūtāk kontrolēt konflikta situācijas. Zinātnieki ir nākuši klajā ar informāciju par to, ka vīriešiem ieraugot sievietes aizkaitināto, dusmīgo seju, smadzenes atslēdz funkciju, kas atbild par sapratni un jūtām. Citiem vārdiem sakot, ieraugot dusmīgu sievieti, vīrietis zaudē empātijas izjūtu.

Interesanti, ka sievietes smadzenes reaģē pretēji. Ieraugot stresa vai problēmu situāciju, sieviete izjūt empātiju un izrāda izpratni.

Ja sieviete ar vīrieti uzsāk strīdu, viņu reakcija uz tā risināšanu ir ļoti atšķirīga. Vīrieši cenšas aiziet prom no problēmām, noslēgties, un neizrāda nekādu interesi par notiekošo. Viņiem ir grūti ieklausīties otra satrauktajā balsī. Ja strīdas divi vīrieši, reti izdodas atrisināt konfliktu ar sarunām.

Tas var izklausīties stereotipiski, tomēr tas nav atkarīgs no sociālā stāvokļa vai vecuma, bet gan no smadzeņu darbības. Zināšanas vienmēr ir noderīgas, it sevišķi pirms strīda. Pirms uzsāc sarunu, vienmēr ievelc dziļi elpu, un centies pasniegt sakāmo tā, lai tevī ieklausās.

Neatkarīgi no dzimuma, visi sūdzības vai radušās problēmas grib uzklausīt piezemētā tonī.Tev patiks arī...

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Oficiālais ClubX.lv blogs

X