Kāpēc sievietes fascinē vecāki vīrieši?

may-an-older-man-have-young-women

Ir pierasta lieta, ka attiecībās sieviete ir jaunāka par savu partneri. Jāatzīst, ka sievietes ar nolūku dod priekšroku vecākiem vīriešiem. Nez kāpēc?

Lūk, 7 galvenie iemesli:

Viņi zin kā izturēties pret sievieti

Nav runa tikai par laipnību, kad atver durvis, paliek krēslu, utt. Tā vien šķiet, ka kas tāds notiek tikai filmās. Bet šoreiz mēs runājam par guļamistabu. Kā zināms, vecāka gada gājuma vīrieši prot „trikus”, kas padara sievietes trakas.

Attiecības ir stabilākas

Lielākā daļa gados vecāku vīriešu savā dzīvē jau ir piedzīvojuši kāpumus un kritumus. Tagad viņu galvenais mērķis ir izveidot stabilas attiecības un ģimeni. Tas liecina par drošību un finanšu stabilitāti.

Viņi ir par sevi pārliecinātāki

Bieži vien mēs neesam pārliecināti apkārt esošajos cilvēkos. Īpaši, mūsos izraisa neuzticību jaunāki puiši. Šeit svarīgu lomu spēlē briedums. Parasti atšķirība ir tajā, kas patīk, kas garšo, kādas vietas patīk apmeklēt. Viņi to pasniedz pārliecinoši, parādot, ka zina ko dara.

Ar pieaugušiem vīriešiem ir vieglāk komunicēt , neatkarīgi no tā cik gadu ir sievietei. Ir tāda sajūta, ka viņi ne no kā nebaidās, un par dzīves sīkumiem nesatraucas. Un tieši tas tik ļoti fascinē sievietes.

Viņi ir daudz nobriedušāki

Protams, ir vīrieši gados jaunāki, bet uzvedībā daudz pieaugušāki, tomēr šeit mēs runājam par vairākumu. Runa ir par briedumu visos aspektos – attiecībās, uzvedībā, darbā.

Viņi jau ir pieļāvuši kļūdas un no tām mācījušies

Ir grūti veidot attiecības ar vīrieti, kas nepārtraukti pieļauj vienas un tās pašas kļūdas, bet nemācās no tām. Protams, vienmēr ir izņēmumi. Tomēr, mēs rēķinamies ar to, ka gados vecāki vīrieši ir mācījušies no savām kļūdām, un tādas vairāk nepieļaus.

Viņi zina ko vēlas

Tas attiecas gan uz guļamistabu, gan komunikāciju. Vīrieši, kas bieži maina savu viedokli, nevieš uzticību partnerē.

Mazāk dramatisma

Vecāki vīrieši mazāk dramatizē. Cenšas neiesaistīties konfliktos. Tāda sajūta, ka viņi atrod iespēju kā to apiet.

Tas, cik ļoti sievietes jūtas fascinētas, ir atkarīgs no viņu pašu pieredzes. Ja tava pieredze atšķiras, dalies!Tev patiks arī...

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Oficiālais ClubX.lv blogs

X