Mīlestība no attāluma

Virtual Love

Attiecības no attāluma – ir lielākais pārbaudījums pāriem. Daudziem tas ir liels šķērslis, kas galu galā noved pie šķiršanās. Lai nu kā, eskperti apgalvo, ka tas ir atkarīgs no tā cik ļoti to vēlies un cik daudz spēka pieliec. Ja divi cilvēki patiešām mīl viens otru, viņi darīs visu, lai saglabātu attiecības.

Sākotnēji būs ļoti grūti būt šķirtiem, bet ar laiku pieradīsiet. Tikai ņemiet vērā, ka šādi apstākļi prasa lielu uzmanību un darbu. Ir svarīgi būt gataviem no daudz kā atteikties un ziedot.

Veiksmīgu attiecību noturēšanai, svarīga ir nepārtraukta komunikācija. Runājiet par dienā piedzīvoto, par labiem  momentiem, par  slikto, neatkarīgi cik mazsvarīgi tas varētu šķist, tomēr tas noturēs jūsu savstarpējo komunikāciju.

Sievietēm ir nepieciešama nepārtraukta uzmanība, ko viņas arī prasa no saviem partneriem. Viņām ir nepieciešama pārliecība, drošība, labi vārdi. Nedrošības sajūta, ir parasti, galvenais šķiršanās iemesls. Tāpēc, ir svarīgi, abiem noturēt pēc iespējas ciešāku komunikāciju un rūpēties vienam par otru.

Ir jāizvairās runāt par lietām, kas partneri var padarīt greizsirdīgu. Vīrieši ļoti ātri paliek greizsirdīgi, ja viņu sieviete pavada laiku citu vīriešu kompānijā. Pat ja tās ir tikai platoniskas attiecības.

Vēl viens svarīgs attiecību noturēšanas aspekts, dāvanu sūtīšana. Pārsteidziet viens otru ar dāvaniņām. Tas norāda uz to cik ļoti viens pēc otra ilgojaties. Pēc iespējas biežāk sakat viens otram cik ļoti mīlat. Atrodiet jaunus veidus kā piedot asumiņu attiecībām no attāluma, lai tās nekļūtu garlaicīgas.Tev patiks arī...

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Oficiālais ClubX.lv blogs

X