Mīlēt divus vienlaicīgi

9-20-12-Two-Men-Competing-for-the-Same-Woman
Neiespējami? Nē. Nepraktiski un neizdevīgi? Jā. Tieši šā iemesla dēļ mēs sākam domāt par to, kurš ir „īstais” vīrietis, mūsu dzīves lielā mīla.

Es mīlu divus

Daudzi cilvēki tic, ka mīlestība ir kaut kas unikāls un ekskluzīvs, tāpēc domā – ja viens cilvēks vienlaicīgi mīl divus cilvēkus, tas nozīmē, ka patiesībā nemīl nevienu. Bet tā nav taisnība! Ticība, ka mīlestību var izjust tikai pret vienu cilvēku, ir mīts. Patiesībā cilvēki vienkārši negrib piekrist, ka ir iespējams vienlaicīgi mīlēt divus cilvēkus, tāpēc ka tas nav pieņemts. Mūsu sirdī patiesībā ir ļoti daudz vietas mīlestībai.

Padomājiet – cilvēks spējīgs mīlēt vairāk nekā vienu no saviem bērniem un savus vecākus arī, apbrīnojot katra individuālo personību, spējas un cilvēciskās īpašības. Cilvēkos iekšā ir tik daudz mīlestības, ka to varētu dāvāt puspasaulei – ja vien ir vēlēšanās un iespēja. Turklāt katrs cilvēks mums var piedāvāt kaut ko citu. Iedomājieties, ka satiekat kādu, kas ir godīgs, uzticams, jauks un piedāvā jums finansiālu stabilitāti – viņa labā sirds liek jums iemīlēt viņu. Viņš ir tieši tas, kas jums vajadzīgs! Bet pēkšņi jūs satiekat dzejnieku – sapņotāju, dvēselisku, romantisku un nepraktisku – viņš ir tipisks romantisko filmu varonis. Jūs kļūstat par draugiem, jums viņš iepatīkas, jūs par viņu naktīs sapņojat – viņš ir tieši tas, kas jums vajadzīgs!

Neiespējami? Nē. Nepraktiski un neizdevīgi? Jā. Tieši šā iemesla dēļ mēs sākam domāt – kurš ir „īstais” vīrietis, mūsu dzīves lielā mīla? Protams, pareizā atbilde var būt, ka abi šie cilvēki ir „īstie”. Patiesību sakot, atrast vienu cilvēku, kuram piemistu visas jums vēlamās rakstura īpašības, ir gandrīz neiespējami. Divi atšķirīgi cilvēki var būt unikāli katrs savā veidā.

Protams, nonākt šādā situācijā ir ļoti grūti – jums tomēr liek izvēlēties starp vienu no viņiem un, lai arī kā jūs to vēlētos, jums no viena jāšķiras… Vai jūs varat iedomāties kādu cilvēku, kas būtu gatavs dalīt savu mīlestību ar vēl kādu???

Ja jūs tiešām no sirds esat iemīlējusi vairāk nekā vienu cilvēku, tad jautājums varētu būt šāds: „Vai jūs varat būt laimīga, zinot, ka jūsu sirdī ir tik daudz mīlestības, un iesaistīties ar abiem šiem vīriešiem, zinot, ka šī situācija var būt postoša?” Ja jūs spēsiet saprast savas emocijas, tad arī būs viegli atrast pareizo risinājumu.Tev patiks arī...

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Oficiālais ClubX.lv blogs

X