Pazīmes, kas liecina, ka sieviete un vīrietis ir iemīlējušies

Couples-Love-Picture

Pazīmes, kas liecina par iemīlēšanos ir tik acīmredzamas. Tu mosties no rīta nevis dēļ modinātāja, bet gan mīļotā sirdspukstiem, elpas. Tu atkal un atkal pārlasi viņa atsūtītos sms. Periods, kad mantiskām vērtībām nav nekādas nozīmes, tikai emocijām un jūtām. Kad izteiktāk izjūti laikapstākļus, it sevišķi saulainākajās dienās. Brīdis, kad vīrietis dāvājot dāvanas, neprasa neko pretīm, jo tikai grib tevi darīt laimīgu. Kad saprotaties bez vārdiem, vien ieskatoties viens otram acīs.

Vai vārdam „mīlestība”ir sinonīms? Dzejniekiem, kas rada vārdus uz kartiņām, lai izpaustu jūtas, ir grūti atrast citus vārdus. Tam nav nekāda sakara ar literatūras zināšanu trūkumu, bet gan ar to, ka vārds „mīlu”, „mīlestība”, ir priviliģēts, un to aizstāt nav vēlams, un neviens negribētu.

Iztēlojies situāciju, viņa un viņš guļ gultā:

  • Vai tu mani mīli? – Viņa jautā.

Viņš tikko noskatījies savas iemīļotās komandas kārtējo sakāvi, ir pārāk sagrauts, lai spētu koncentrēties uz tik nopietnu jautājumu. Tapēc, viņš spēja sadzirdēt jebko, kā piemērām: „Kāpēc tu krāc?”

Tālāko notikumu gaitu ir viegli prognozēt. Viņi abi aizies gulēt ar skatienu vienam pret otru.

Mīlestība ir vājprāts? Jā!

Mīlestība ir slimība? Jā! Vienīgā slimība, kas sagādā baudu. Ja mīlestība tev sagādā sāpes, tad tu esi mazohiste, un patiesi iemīlējusies. Runa ir par greizsirdību, utt. Katrai slimībai ir simptomi un blakus parādības.

Iemīlēšanās pazīmes: laimes pieplūdums, smaids līdz ausīm.

Blakus parādības: No nepārtrauktās smaidīšanas, ir grūti paēst.

Tāpēc, mīlam, un esam mazliet ar mazohisma iezīmēm.Tev patiks arī...

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Oficiālais ClubX.lv blogs

X