Pietiek ar 3 minūtēm, lai saprastu – viņš ir īstais

Image-150

Sievietēm pilnībā pietiek ar trīs minūtēm, lai saprastu, vai satiktais vīrietis viņai patīk un ir tas, ko meklē.

Šajās trīs minūtēs viņa izvērtē viņa fiziskās iezīmes, ģērbšanās stilu un runas stilu.

Tikpat liela nozīme ir tam, kā viņš komunicē ar sievietes un saviem  draugiem.

Saskaņā ar aptaujas rezultātiem, sievietes ir pārliecinātas, ka 180 sekundes ir pilnībā pietiekams laiks, lai saprastu, vai blakus esošais vīrietis ir tas īstais viņu dzīvē.

Un parasti, viņas ir pārliecinātas par savas izvēles pareizīgumu.

Ļoti daudzi cilvēki paļaujas uz savu intuīciju. Šāda veida attiecības šķiet interesantas un aizraujošas.  Tomēr, ir pārsteidzoši, cik ātri sievietes pieņem spriedumu. Tas ir laiks, kurā pat nav iespējams padzert kopīgi kafiju.

Pārsteidzoši ir tas, cik ļoti sievietes paļaujas uz saviem instinktiem, bet tomēr atrod laiku veikt izmaiņas, ja nepieciešams. Šādās situācijās vīrieši parasti domā, ka sievietes ātri iemīlās, un dod viņām iespēju iepazīt viņus tuvāk.

Neatkarīgi no reliģijas, ir svarīgi, attiecībām dot laiku, lai tās padarītu kvalitatīvākas, komunikāciju vieglāku. Tādējādi, ir iespējams attiecības padarīt par ilgtermiņa, kā arī gūt nepieciešamo apmierinājumu.Tev patiks arī...

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Oficiālais ClubX.lv blogs

X