Satiekos ar diviem vienlaicīgi: klusēt vai atzīties?

choose-between-two-guys-800X800

Attiecības vienlaicīgi ar diviem vīriešiem. Skaidrs, ka šāda veida attiecības nav iespējamas ilgstoši. Nepārtrauktā slēpšanās, satraukums un klusēšana.

Vai ir vērts vienam no partneriem atklāt par otrām attiecībām? Ko darīt, lai viņu nesāpinātu, un beigās nepaliktu viena?

Otru attiecību uzsākšanas iemesls parasti ir neapmierinātība ar pašreizējo partneri, un cerība, ka viss tiks vērsts par labu, kas bieži vien cieš neveiksmi. Šķirties no partnera ir grūti, jo attiecībām vēl ir vērtība. Bailes zaudēt esošo, jo nav skaidrs, vai jaunais partneris spēs kompensēt nepilnības attiecībās. Šis ir brīdis, kad sieviete cenšas noturēt abus, līdz sapratīs, kurš ir ideālais vīrietis viņai.

Vai sievieti, kas šādi rīkojas var saukt par „maitu”? Nu nezinu gan. Tas norāda uz to, ka viņa baidās no vientulības, zaudējuma un sirdsapziņas pārmetumiem. Viņu drīzāk var saukt par vāju, pat ja citās dzīves sfērās ir ļoti stipra. To var saukt arī par situācijas paciešanu, lai izvairītos no sāpēm un zaudes.

Lai nostiprinātu attiecības ar partneriem, ir jēga vismaz vienam no viņiemi atzīties? Psihologi apgalvo, pirms izlemjat par tālāko rīcību – atzīties vai tomēr noklusēt – apsveriet visas iespējamās sekas. Pat ja izlemsiet atzīties, jārēķinās ar vilšanos.

Ja tomēr par labu tiek izlemts atklāt, kā to labāk izdarīt? Ideālā variantā – aci pret aci.

Izvēlaties klusu vietu, ar laika neierobežojumu. Tev var nākties atbildēt uz viņa reakciju un uzdotajiem jautājumiem. Ja tomēr izlem to izdarīt aizsūtot ziņu, labāk pārliecinies, vai viņš nesēž pie stūres. Tāpat, ir svarīgi pārliecināties, ka viņam pēc jaunumu paziņošanas viss ir kārtībā.Tev patiks arī...

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Jūs varat izmantot šādas HTML birkas un atribūtus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Oficiālais ClubX.lv blogs

X